Запланована вагітність приступала спокійно і радісно, але вже через 6 місяців після пологів рожево-жовто-жовто-жовтий алеус почав подразнити мене.

Перша вагітність часто супроводжується страхом майбутніх батьків. Недостатня про майбутнє, досвід, відсутність необхідних знань. Не дивно, що це відбувається незалежно від віку. Це погано, коли хтось вже народився. Немовляй Це коли починаються реальні проблеми.



Багато сімей перерваються з цієї причини. Важко будувати відносини з людиною, яка лікує свою дитину погано. Як він може любити вас в цьому випадку? І тепер ми не ставимося до життєздатного тата, але плутати мами. Чому це відбувається? Лікарі все ще похилають відповісти. Але статистика є випускником. На жаль, випадки далеко від однієї.

Мій чоловік і я зустрівся досить пізно. У 26. А весілля відбувалося тільки після 2 років. Хто може не погоджуватися, але більшість моїх друзів утворилися пари набагато раніше і все ще радіють. Це моє оточення. Трохи про себе: дочка заможних батьків, з вищою освітою та гарною позицією.



Мій чоловік не бідний чоловік, без шкідливих звичок. Його хобі приходить першим, і ми багато подорожуємо. Я знаю, що вона звучить як казка, але це. Пощастий. Ми любимо один одного, тому не дивно, що новина моєї вагітності була радою для нас. Ми говорили про дитину давно.

При вагітності була відносно спокійною. Неперевершено, але нічого не з простих. Я люблю спортзал, тому великий живіт не занурився назад так багато. Крім того, призначався якісний комплекс вітамінів і корисних мікроелементів. Я раджу це важливо. Загнічення має проводитися без стресів і проблем зі здоров’ям.

535368р.

І ось щасливий день. Ми щасливі! Наші батьки. Друзі та навіть акушери посміхаються. Я про те, наскільки важко ці люди можуть бути. Єдина людина, яка нічого не відчувала, була мати дитини. Я маю на увазі, мене. «Потрібний світ щастя» не викликає ніяких емоцій. Вони не покажуть після того, як ми приїхали додому.

Він був важче в домашніх умовах. Мій чоловік побігти нам, як він був. Він приніс все на моєму першому запиті, підірвав погляд дитини. Чоловічі сльози щастя. Я попередив, щоб доглядати за ним якось. Дитина і що. За перші шість місяців я вдав. Я намагався не показати цей подразнення, але це було складно.



А потім що сталося, що моя дочка хвора. Кашель, snot, fever. Ситуація в світі - що ви знаєте. Я побачила дитину з іншого боку. Нержавіюча, ніжна. Так без оборони. І попрацював механізм всередині мене. Всі жіночі гормони були активовані одночасно. У момент, я став реальним mama hen.

Я не закривав очі до того, як дитина впала. Я постійно перевірила його температуру. Молоко було тільки нагрітим до певних ступенів, як кажуть книги. Я запарений одяг. Але, дякуємо Богу, він працював. Діти можуть швидко і швидко відновитися. Утворюється імунітет, тіло зміцнюється.



Але ці події зробили величезне враження на мене. Я нарешті відчував себе матір'ю. Вона любила свою дитину і усвідомила частину себе і її чоловіка. І тепер хочу подарувати йому всю любов і турботу. Що відбувається. Як кажуть, немає щастя, але нещастя допомогли.

Які експерти говорять Депресія післяпартуму Буває в 10-20% жінок. Більш того, у чоловіків виникають випадки цього захворювання. По суті, науковці все ще борються з причинами її виникнення. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ви не відчуєте себе, ви відлякуєте природа.



Звичайно, така депресія впливає на всю сім'ю і близьких. Вона має дуже подібні симптоми до нормальної депресії, але давала фізичну і психічну слабкість жінки в праці, ситуація стає ще більш серйозною. У цей момент жінка потребує максимальної допомоги і симпатії інших. Мінімальний час для догляду за домашніми тваринами, догляду та допомоги фахівця. Тільки час розповість. Якщо ви дотримуєтесь такої тактики, шанси на швидкість відновлення значно збільшилися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное