Мій чоловік сказав мені, що я можу стати професором кафедри катлетології, я ручаю за рецептурою підпису.

Мій чоловік є великим шанувальником своїх полотен. "Ви можете бути професором в відділі катлетології!" Він каже, і посмішка. Я приготував чоловіка вчора. труси А яйце за рецептом шефа Василя Ємельяненка. Ці пиріжки вийдуть як тістечка, але замість тіста вони мають курку.

Сьогодні видання. "Сайт" По-справжньому підготовлений золото-рецепція Для тих, хто любив велику м'ясо з дитинства. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Котлети з цибулею та яйцями Інгредієнти
  • 1 цибулина
  • курка
  • 3-4 ст.л. крему 20%
  • 2 яйця
  • 50-70г зелений цибулю
  • 50г вершкове масло
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Пілінг і розрізають цибулю дрібно.



  2. Додайте курячу землю до цибулі. Василь Ємельяненко бере стегно-червоний фарш, а потім дрібно подрібнює м'ясо ножем. Продам його і за смаком. «Поставте фаршировану цибулю в чаші і поставте в неї крем. Добре промийте руки. Не додаємо сирі яйця до фаршу фаршу, вони роблять м'ясо дуба! – консультує шеф-кухаря.





  3. Для начинка заварити яйця заздалегідь (з 5 хвилин). Зріжте зелені цибулі дрібно. Додайте вершкове масло до ваших яєць, розбити його виделкою. Додати цибулю в яйця, посолити за смаком і перемішати. р.



  4. 1 ріжучий бере близько 60 грам фаршу фаршу фаршу. Формуйте фарширований торт, а потім в середині кладуть чайну ложку цибулю-егової начинки. Обгортання фаршу в фарш, ліпити.



  5. Сковороди з обох сторін в сковороді з рослинною олією.



  6. Саме це готові котлети. Бодибилдерши!





Не пропустити нічого і якомога простіше. процесМи пропонуємо подивитися авторське відео Василя Ємельяненко, в якому він демонструє цей популярний рецепт у найбільш детальному вигляді.

про:blank

Також я пропоную, як варити курячі груди котлети в Києві. Виявляється соковита і смажена, як начинка - шматок вершкового масла і рубаного зелень!



Ви коли-небудь з'їжджайте патрути без бічної страви? Моє улюблене - залити чашкою солодкого чаю. млинцій Вам не потрібно нічого іншого!

Ці цибулю і яйцеклітини просто загострюють. Дуже ніжний, ароматний, а начинка – окрема «рожева». Ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное