Для десертів в магазині не бігти, робити домашні бананові пальці з двох інгредієнтів, діти щасливі.

Я недавно отримав гак на кулінарному YouTube каналі і періодично варити з рецептами, що приймають звідти. Мій останній експеримент це: шоколадна іграшка і банан. Ідеально підходить для тих, хто не готовий витрачати багато часу на приготування десертів. Сьогодні Я поговорю про мій досвід і помилки



Чи знаєте ви, що найважливіше правило приготування рецептів з Інтернету? Не змінюйте пропорції за будь-яких обставин! Коли я зробив шоколадні чіпси, я пропустив цей момент. Що відбулося, читайте далі в статті.

інгредієнти
  • 300г стиглі банани
  • 200г чорний шоколад
  • 1 ч.л. кориці




Підготовка
  1. Отже, спочатку очистіть банани, покладіть їх в глибоку чашу і подрібніть плоди зануреним блендером. Якщо у вас є зернозбиральний комбайн, то його можна зробити.



  2. Потім додайте корицю до бананової маси, ретельно перемішайте. Окремо смажений шоколад в водяній бані або мікрохвильовій печі. Шоколад повинен бути рідиною.



  3. Залийте плавлений шоколад в бананову масу і ретельно перемішайте. Я використовував блендер для цього.



  4. Приготувати цвіль, покриваючи його силіконовим пергаментом. Для того, щоб вам було якомога простіше окремого десерту. Оригінальний рецепт використовує прямокутну форму розміром 20 на 14 см. Я використовував більшу форму.
  5. Залийте шоколадно-бананську масу в форму. Ретельно вирівнюйте суміш шпатулкою так, щоб висота майбутніх пальників була такою ж. р.



  6. Надішліть десерт в холодильник не менше 1 год. Потім порізати шоколадні цукерки на порційні шматочки. Дядько!


Як можна побачити, я був у більшій формі, ніж мені потрібно. Так я вирішив, що якщо я збільшила кількість бананів трохи, нічого не буде. Однак я був неправильним, як додатковий 60 грам фруктів був досить, що десерт не замерзнув, як він повинен.



Якщо ви вирішили збільшити бананову масу, ви також повинні збільшити кількість шоколаду. Ситуація зробила мене дуже сумним, але я з'ясував, як знайти шлях з неї. Я пам'ятаю, що банани відмінно підходять для заморожування (як банановий морозиво). Так я вирішив просто відправити форму з майбутнім захисником.

Після іншої 1 години маса повністю заморожує, але вона не виглядала як лід. Я легко відокремлю десерт з пергаменту і вирізати його на порційні шматки. Дуже смакує шоколадні чіпси. Якщо ви подаруєте страву трохи підставки, вона нагадуватиме м'які цукерки з більш твердою начинкою.

Я думав, що цей рецепт був виготовлений для заморожування. Не боятися експериментувати! Нерідко не вдалося зберегти страву. Ключове завдання полягає в тому, щоб включити савви і зрозуміти, як продукти взаємодіють один з одним.





До речі, в такому рецепті десерт заморожує завдяки високожирному чорного шоколаду. Замініть його з какао-порошком, наприклад, не вийде. Якщо ви хочете більш молочний смак, використовуйте шоколад з нижчим відсотком какао.

Про кулінарний YouTube-канал я розповідав, ви знайдете тут. Якщо ви любите прості і смачні страви. До речі, ми вже приготували її рецептами. Зробіть домашній шоколадний торт без випічки. Пальці добре!

Поділіться улюбленими бананами та шоколадними стравами в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное