У пошуках когось, хто прийматиме своє замовлення, тільки один хлопчик відповів.

Як тривіал, як це може звук, але добре Вам потрібно більше в житті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тим не менш, ви не можете подбати про себе. А потім є сім'я, сім'я, друзі, нарешті. Ми не забуваємо.

105542

Piabay, наприклад, старші люди. Пенсії, як ми всі знаємо, сміються. Так ми повинні чекати цього «заслуженого відпочинку» і справді страху. Хто подбає про них? Стан? Краще звернути увагу на літніх людей. На жаль, вони також мають проблеми.

Кобл не хотів приїхати до свого грандіозного літа. Друзі в місті, немає інтернету. Що робити? Але бабуся вирішила це самостійно. Робота, що ще? Ви не можете сказати, що хлопець, якось особливо пахне, але ви бажали витрачати дорогоцінні дні сонячного дитинства на щось дуже корисно. Наприклад, ігри на консолі.

р.

свінгери З іншого боку, допомога в перекопуванні картоплі була щедро оплачується. Зароблені кошти також додали до отриманих від батьків кошти. І вийшов пристойний, за оцінками Колліна, сума. Знайдіть місце для його проведення. У сільському магазині не було байдужим достатку товарів. Очікується батькам, щоб приїхати в місто не було. Всі розчарування.

Він помітив свого діда. Він пішов з продавця до продавця, продемонстрував щось, але всі порушують голову негативно. Нарешті, це був хлопець. Він підійшов з бородавним виразом, поширив свою руку з деякою ганчіркою і перетворив навколо. У брудному шматку тканини класти замовлення.

- Ось, син, купити його, ху? Вам потрібні гроші, нічого не спалювати. У місті дуже багато коштує.

р.

Але Коля була досить стара, щоб зрозуміти, що інші дорослі не завжди розповідають правду. Гроші на дровах? Добрий. Але вирушайте в магазин і купуйте щось не дуже корисно!

- Видавництво, Гранпа. Немає готівки, ніхто не купує картоплю.

Стара людина просто дивилася і пішла додому. І хлопець продовжував стояти і продавати коріння. Всього 10 хвилин пізніше він повністю забув про діалог, адже покупець приїхав з машиною і почав відчайдушно маргайнувати на додаткові 20 рублів.

Увечері, приїжджаючи додому, Микола сидить на вечерю з бабусям і проказав їй про свій день. Як завжди, життя в сільській місцевості досить монотонний. Саме тому сільськогосподарці так спокійно. Чому не буває нервів? Тексти пісень, а це означає: Тоді хлопець запам'ятався свого діда. Він також зважився, кажучи, що його дід Іван мав мати хороший п'ятий партнер.

Але бабуся просто подивився на хлопчика з судом.

3610Р. 4200Р.

- Ви так ступили. І ви не можете судити людей. Я знаю його, він не п'є. Він недавно втратив дружину і тепер самотній. Герой, накази реальні. На зв'язку з Galina, перейдіть до нього, або щось. Підтримка. Ви не бажаєте чути, що знову. У мого часу старші діти поважали мене. Що таке покоління.



Решта вечору Коль була захоплена його словами. Той факт, що людина дійсно може бути в такій непростій ситуації, він не замислювався. Я також сказав мій бабуся, жартувальник. Погано, неправильно.

На наступний ранок шукав діда в апологію. Через годину він побачив його. Очевидно, що ніхто не зацікавився нагородами. І прийшов Коля.

- Привіт, я купив трохи, давайте купити замовлення.
- Так, ви знаєте, що ви можете зробити гроші з них? Я отримую. Ну, дайте мені гроші, підрахуйте останнє.

Після цього зліва Дідусь. Поки все пройшло згідно плану. Хлопці залишили ринок рано, приймали ліву картоплю на бабуся. Тоді я шукав на місцевому тракторному драйвері, він мав власний гараж і навіть набір хороших інструментів. Він не зробив грошей від нього. Я очищав замовлення безкоштовно, зробивши його блиском.

Увечері Микола та її бабуся та її друг Галина приходили до дому ветерана. Вони придбали деякі торти, привозили деякі продукти харчування. Галина взяла домашнє збереження. З диму вийшов з димоходу, дідусь був домом.



Не обмежувався вдячністю. Навіть кілька сліз розкочував його щоком. Чоловік визнав хлопчика, хоча він змінив одяг, гостей все ще. Увечері, люди зібралися, щоб поговорити і підтримувати один одного. А Коля зробив правильні висновки для себе. Зароблені кошти не було. Вони допомогли тим, хто воістину їм.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное