Я навчаюсь готувати закуски на Новий рік, сьогодні ми спробуємо ефектну страву «Машрум радий»

Перед новорічними святами господині думають про те, як здивувати близьких смачними і незвичайними закусками. Я не хочу витрачати занадто багато часу приготування їжі. Один з цих закусок є оригінальним декорованим грибом з грибами.



Ми спостерігали рецепт на YouTube-каналі «Мати-на-правові рецепти». Його господар Любов Васильевна знає, як зробити апетитні гриби з яєчних білків, сиру і вареної картоплі.

Гриби з грибами Склад
  • мариновані гриби з великими шапками
  • 1 картопля
  • 100г твердий сир
  • 2 яєчні білки
  • 50г сир фета
  • 2 зубчики часнику
  • 2 ст. майонезу
  • кунжут
  • петрушка


Підготовка
  1. Картопля кип'ячена, варити яйця і відокремити жовтки від білків.
  2. Гридний яєчний білий, часник, звичайний сир, сир фета і картопля.


  3. Додайте майонез до продуктів і добре перемішайте.
  4. Формуємо отриману масу грибних ніг. Від кількості інгредієнтів, зазначених в рецептурі, зазвичай від 10 до 12 штук.


  5. Для надійності знизу ніг можна зануритися в чорному кунжутом або маком.


  6. Тепер залишається покласти на кожну грибну ногу капелюх маринований шампіньйон.


  7. Замість очищення можна використовувати велику страву, прикрашену зеленими гілочками петрушки. Розміщуйте гриби на ньому в мальовничих мезах, а закуска готова!
  8. Смачний і веселий Новий рік!


Якщо мова йде про ефектні закуски, важко не пам'ятати салат «Спроти в ставці». Його дизайн не залишить байдужим! Вентилятори риболовлі в середині зимових заморозків нагадують про приємні хвилини, проведені влітку на березі водойми. Найцікавіше, що це не зовсім складно зробити таку красу: всі інгредієнти прості і доступні, а процес декорування салату обов'язково додасть вам масу позитивних емоцій.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное