Я сказав, що італійці не їсти майонезу, але ніхто не відмовив від салату Мілана.

Ми готуємо ніч. салатй Я впевнений навіть італійці. Хоча є майонез в ньому. Ми вже знаємо. Незважаючи на невелику кількість інгредієнтів, всі вони йдуть разом так само, що страва відчуває себе як повна. Я не можу взяти його.

6576.

По суті, це смачний салат. Не має фріролів або непотрібних настоянки. Не сором'язливо покласти його на стіл. Він просто виглядає красиво. І якщо не лази і скористатися кулінарним кола... У ресторані подають страви, які подають страви. Ми любимо ділитися.

Яйця і зелений цибуля салат Інгредієнти
  • 5 яєць
  • зелена
  • 2 марлі
  • 2 плавлений сир
  • 5 ст.л. консервованого гороху
  • сіль, перець
  • майонез


Підготовка
  1. Яйця варені твердими, охолодженими в льодовій воді і чистими. Можна використовувати ніж, яєчний різак. Або просто подрібнити їх за допомогою звичайного штовхача. Кишені яйця заливають в салатну чашу. Також додаємо горох з баночки.


  2. Зелена цибуля шахта і ми її ріжемо з кільцями. Ви не повинні затерти занадто багато, це не випікає. Але це принесе трохи свіжості страви. Додати цибулю в салатну ємність. Сільовані огірки розрізають невеликим кубом. Відправлення після лука.


  3. Ми кладемо сир в морозильну камеру. Проживання в 15 хвилинах пішки. За цей час вони не встигнуть замерзнути, але стануть важче і зручніше працювати. Натирайте сир на великій тертці. Ви можете зробити це прямо над контейнером з іншими інгредієнтами.

  4. Сіль і перець майбутній салат. Додати майонез або грецький йогурт. Якщо замінити холодний соус з регулярною або оливковою олією, він не буде настільки насиченим, як нам потрібно. Хоча, з іншого боку, для тих, хто на дієті, цей варіант не буде зайвим. Смажити салат і дати його замочити в холодильнику.




Всі права. Ще щось додавати. Ми говоримо про зелені прикраси. Парслі або кріп, добре мелений, зробить просто дрібним. Зелені не повинні бути дуже неприємними, так як це займе всю увагу на себе. Всі смаки і аромати слід підкреслити на страві самостійно.



На шляху, порівняно недавно мікрозелені з'явилися в світ домашнього приготування. Спроути гороху або редиску своїми, не дуже насиченими, смаком. Але зберігають величезну кількість вітамінів і мікроелементів, необхідних для нашого організму. Так думають про її вирощування. У спеціалізованих магазинах можна придбати мікрозелені. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное