Яйця для салатів не варять, є спосіб, який багато разів швидше і простіше.

Одна з моїх улюблених речей для приготування салату полягає в очищенні відварених яєць. Як тільки я збити варене яйце на столі, мій собака курортів до цього тонкого звучання, як оснащення пальцями. Він любить варені яйця більше м'яса. Коли яйця свіжі, оболонка дуже важко залишити. Немає життя хакі збирається допомогти. Так я віддаю, щоб зробити салат з кексом.

Сьогодні хочу поділитися трьома рецептами салатів, для яких не потрібно варити яйця. Привіт, обсмажуючи омлет у сковороді набагато швидше і простіше. Якщо ви ще не пробували цей салат, рекомендуємо експериментувати.



Яєчний салат з млинець - це високопротеїновий салат. А якщо наповнювати його білим йогуртом, не майонезом, то добре для вечері.



інгредієнти
  • 6 яйця
  • 200 г курячого філе
  • 250г консервованих кукурудзи
  • 2 огірки
  • 150г майонез
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Філе курячого котла до готовності в солоній воді близько 30 хвилин.
  2. Тим часом розбити 6 яєць в глибоку миску і збити їх королою або виделкою. Посипте яйця.
  3. У млинці обсмажити тонкі яєчні млинці.
  4. Коли млинці круті, розкачати їх в рулон і вирізати їх в смужки.
  5. Зріжте куряче філе або поламайте її в волокна.
  6. У мисці змішати огірок, консервовані боби, філе і яєчні млинці. Зробіть салат майонезом і засоліть його за смаком. Бон ацетит.





Салат з мармурових яєць Ніжний салат з яйцями і розтопленим сиром нагадує закуску «Сквірол». Це повітряна структура яєць «скрамбл», що робить цей салат неповторним. Обов'язково приготуйте його так, щоб не мусити мене чистити відварені яйця. Салат можна наносити на тост, ви отримаєте дуже смачний і швидкий сніданок.



інгредієнти
  • 4 яйця
  • 3 зуба. Кошик
  • 150г плавлений сир
  • 100г майонез
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Трохи качка 4 яйця з вінком. Нагріваємо каструлю і кидаємо 30 грам вершкового масла на ньому.
  2. Коли масло розтоплює, заливаємо яєчну суміш в сковороду і швидко перемішуємо яйця шпателем, щоб сформувати грудочки. Скрамбл готовий 2 хвилини.
  3. Втратити оброблений сир на великому тертці. Щоб зробити це простіше, залиште сир у морозильній камері протягом 15 хвилин.
  4. Очистити часник і пройти через прес.
  5. Поєднайте всі інгредієнти: яйця, часник, сир, сіль і перець за смаком. Зробіть салат майонезом. Бон ацетат.





Яєчний салат з ковбасним салатом для тих, хто любить їсти серце. Це ще один варіант яєчного салату, для якого яйця не варяться, але обсмажують в каструлі у вигляді млинців. Корої люблять варити яєчні млинці і загортати їх в ролі з овочами, рисом і норії. Це також різновид салату.



інгредієнти
  • 4 яйця
  • 1 ст.л. борошна
  • щіпка
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 100г ковбаса
  • 2 огірки
  • 70г Корейська морква
  • 3 ст. майонезу


Підготовка
  1. Змішайте 4 яйця в мисці з 1 ст. борошна і щіпкою солі.
  2. Зігрівайте каструлю і обсмажте яєчні млинці на ньому. Виходить 4-5 млинців, але ви можете зробити млинці більш товстими, після чого ви отримаєте швидше. Охолодити яєчні млинці.
  3. Накручені яєчні млинці в рулон і вирізати їх соломкою.
  4. Вирізати солом'яні огірки і копчену ковбасу.
  5. Зріжте зайву рідину з моркви в корейці і додайте моркву на інші інгредієнти.
  6. Зробіть салат майонезом і засоліть його за смаком. Будьте обережні з перцем, морква може бути досить перцем.






Салати з яєчними млинцями виявляються більш ніж ніжними. Смак яйце в них не настільки виражений. В залежності від способу приготування салат набуває нового смаку. Спробуйте приготувати салат в новому вигляді і обов'язково поділитися враженнями з нами в коментарях. Не боятися експериментувати на кухні. Добрий день.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное