Моя батьківка подарувала чоловіка терміново взяти мене на відпочинок, вже в четвертому році шлюбу, і ніколи не відпочивали в будь-якому місці.

За роки, батьки накопичують багато питань навіть до власної дитини, що можна сказати про ставлення до сина-в-право або дочка-в-право. І сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом молодої жінки, батьки яких раптом вирішили, що вона застрягла в домашніх умовах, тому вона терміново повинна піти на закордонний відпочинок. Нехай ваш син-в-право оплатити його. Тепер людина повинна шукати гроші і думати. дешевоЦе не впливає на сімейний бюджет.



Пілінги Дешевий відпочинок за кордоном "Мій чоловік і я жити добре, навіть добре. Він спокійний і розумний, надійний. Ми в четвертому році шлюбу. Ми працюємо разом, заощаджуємо гроші разом, вирішуємо те, що витрачати. Зазвичай незалежні люди, особливо не рахують на інших, пише Ольга.



“Для деяких причин, батьки не хочуть нас бути дорослими. Ми впевнені, що Олег піклується про мене, що він практично живе на мій рахунок, тому що я йду на роботу і заробляти гроші.

Мій чоловік 7 років старше мене. Я не відчуваю різницю, але батьки все ще хворіють. Я постійно нагадував про це, що перетворюється в неприємну розмову кожен раз. Я втомився від слуху, що я був неправильним у моєму виборі, і я повинен мати краще.



«Чи варто розуміти, але вони навіть радять мене кинути і залишитися в домашніх умовах. І покажіть чоловіка, що я впала. План батьківства простий: Я повинен дати народження і підняти дитину. Як можна серйозно приймати слова? Чому не варто робити гроші? ?

"Це так сталося, що в нашій сім'ї мій батько завжди працював важко, і моя мама підняла мене і сестра. На межі розлучення. Я не збираюся жити так і я не хочу повторювати свої помилки. Але намагатися довести щось без використання. й



Чому не відпочивати? "Нехай вони раптом отримали ідею, що я повинен піти за кордоном для відпочинку. Вони хвилюються, що діти своїх друзів часто подорожують по всьому світу, і я тільки думаю про роботу. Я не розумію себе, але я знаю, що це буде боляче мій і мій чоловік. Ми вже витратили багато грошей на деякі важливі речі нещодавно, тому немає вільних грошей і не буде грошей в найближчі місяці. й

704385

«Мій чоловік вже знає, що його батьки не лікують. І після того, як вони сказали відпочинок Він не знає, що робити. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але я не буду! Що таке відпочинок для інших людей? Після того, як ми підемось. й

«Єдине питання, як отримати разом з батьками. До тих пір, як я можу пам'ятати, гроші завжди були основною темою. Це виглядає так, щоб мати сім'ю. Я не знаю, як пояснити все акуратно до них, прошивки Ольги.



Ймовірно Ольга і її чоловік повинен продовжувати зігнути свою лінію. Попри те, що борг за поїздку за кордон є досить дивним. І якщо батьки молодої жінки не змогли багатити себе, то навряд чи варто дотримуватися своїх порад з фінансових питань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное