Ванга попросила не залишити 9 предметів на столі, які приваблюють нещастя і занурення в будинок

Повірити його або не є особистою речовиною. Але навіть люди, які не вважають себе надчутливими, непристойно не люблять розливати сіль і зустріти чорні коти на дорозі. І мій бабуся каже, що певні предмети на столі здатні. Приват і благополуччя в домашніх умовах. Або навпаки, вони можуть мати негативні наслідки.

Ми хочемо розповісти про обідній стіл. Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що Ванга запитала. УвійтиТак в будинку немає труднощів. Табличка призначена для їжі, і це важливо!



Наші предки знали, що на обідній стіл залишалось ряд речей, які не повинні залишитись. «Це не добре!» - сказав мудрий чоловік. Хтось речей, які я хотів би розповісти про те, що не має кращого впливу. електрочайникй Крім того, на столі ми їсти і поглинати енергію в місці, де ми.

«Ви не можете залишити ножа на столі, особливо в нічний час!» - сказав він. І я дуже вдячний за свою пораду. Ніж на столі вночі чоловік обіцяє прояв агресії, погіршення відносин з коханою дружиною, а також з матір'ю. Неперевершені постійні скандали, спілкування на високих тонах. Якщо такі випадки не спостерігали раніше.



Для жінок це ознака погіршення здоров'я, дискомфорту, загального нездужання, сімейних конфліктів. Зокрема, очікувані постійні пастки з матір'ю.

За однією інтерпретацією, після використання ножа або інших страв, важливо повернути все на місце. Скарбовані об'єкти створюють хаос, що погіршує якістьй

Якщо виникають брудні ножі на столі після приготування або різання їжі, існує висока ймовірність погіршення благополуччя членів сім'ї. І в принципі брудні страви, що залишилися на столі вночі, мають негативні наслідки для домогосподарств.



Не можна залишити шапки, берети, ковпачки і навіть шарфи і рукавички на столі. Це дуже багато. поганийй Ці елементи на столі можуть призвести до досить роз’ємних наслідків. Також можна залишити подушку на столі. Навіть невеликий диван. По-перше, вважається, що після такої дії, один з членів домогосподарств може піти в інший світ.

Щоб уникнути скандалів і іржі в домашніх умовах, будь ласка, не залишайте гребінець або улюблений гребінь на обідній стіл.

Ну, цей знак стосується любителів домашніх тварин. Будь ласка, переконайтеся, що кот не лежачи на обідній стіл. Це вважається дуже поганим оменем. Якщо кіт лежить на столі, ви повинні негайно відкинути його!



До будинку грошіПоспішайте усунути звичку покласти ключі на обідній стіл. Для них необхідно розмістити місце. Також не залишають порожні деканти на столі без води або чашки без чаю.

Ємність контейнерів є символом голоду і бідності. Люди кажуть, що порожній посуд на столі є безпліддям жінки. Якщо сім'я чекає поповнення, то не варто ставити порожні пляшки, банки, деканти на столі.



У давні часи мудрі люди сказали, що обідній стіл повинен бути чистим і рясним. Покладіть на нього баночку меду і цукрову чашу. Також можна покласти фруктову чашу з фруктами і соусом з цукерками, горіхами і сухофруктами.

Моя мати-в-правді також розповіла мені цей вид народної творчості: Кухня на кухні, гумка або гумка конспірациий При відкритті холодильника подякувати йому за достатку їжі. При перемішуванні їжі: «Для гарного здоров’я і миру в сім’ї». При заварюванні чаю запитайте: «Ми хочемо, щоб наша любов була гарячою і міцною. й



Нарізний хліб – вирок: «Всі є повним і здоровим, спасибі!» Похід через злаки, збивача: «Як багато пшениці (повіді, гречки) - так багато грошей». Блискуча капуста, спів: "Я руб, капуста - так, щоб гроші були товстими." Я не впевнений, що я зроблю це, але я обов'язково спробуйте один раз. Що робити?

Ви також можете дізнатися, як зберігати гроші у вашому гаманці, щоб вони множилися. Поставити гроші по відношенню, і це буде оцінити вас!





У дитинстві діти навчаються вірити в магію, а в дорослому віці вона перетворюється в перебіг. Ви погоджуєтесь, що предмети на столі, як подушка, шапка і гребінець можуть залучити негативні ситуації в будинок? Ви вірите в Навігація?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное