Половина тисяч тістечок «Пeach» зробила мою матір'ю і тітка на весільний стіл, пропускають точний рецепт всім

Eclairs, "Наполон", "Молоко Бід", торт "Потатози". Смак цих десертів знайомий з дитинства. І навіть незважаючи на те, що на тренді зараз представлені тістечка, іноді ви хочете, щоб мати «Медовіч» або великогабаритні соломи з згущеним молоком. Персиковий торт тепер практично забутий, але в ваговій. У ній найбільш ніжний піщаний тісто відмінно поєднується з начинкаМасло і ваніль. Ммм. Тексти пісень, а це означає: Це чарівний!

Я ніколи не зустрів всіх, хто буде байдужим до пам'яті цих тортів. Після того, як раз, більше 30 років тому, мій мама і тітка зробили близько половини тисяч перців для моєї сестри весілля.



Сьогодні видання. "Сайт" поділитися всіма хитрощами і Кошик Це персиковий торт. Ця солодкість гідна царського столу!

Персик торт Інгредієнти для тесту
  • 3 яйця
  • 1 ст. цукру
  • 100г сметана
  • 10г розпушувач
  • 150 г розм'якшеного вершкового масла
  • 3 ст.л. борошна
  • щіпка


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з Прианікі Подолськ Москва (@med.o.vik)



Наповнення інгредієнтів
  • варений конденсований
  • арахіс-фрі
  • сироп
  • апельсиновий і червоний барвник (або сироп з бурякових соків і моркви)


Підготовка
  1. У зручному контейнері змішати яйця зі сметаною, цукром і розм'якшеним маслом. У двох підходах додайте борошно і розпушувач. Також можна додати щіпку солі для балансування смаку.



  2. Зберіть тісто в просвіті і відправте його в холодильник на півгодини.



  3. З тіста розкачати кульки (У мене було 45 грам), злегка розтопити їх з одного боку і відправити в морозильну камеру протягом 15 хвилин (але можна без неї). Випікайте тістечка в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25 хвилин.



  4. Виріжте середину з спекотних заготовок. Ці середи заземлюють блендером, а потім змішують з вареним конденсатом. На кожній половині майбутніх тортів викласти начинку згущеного молока, додавши туди один горіх арахісу. Клей разом половину тістечок в парах.



  5. Для розфарбовування торта водно-цукровому сиропі 1: 1, остудіть і залийте його на дві ємності. Фарба червоний і апельсиновий. Спочатку копають персик повністю в помаранчевому кольорі, потім одну сторону макаї в червоному і скидати все в дрібному цукрі. Нехай цукор сухий, а потім подаємо тістечка до столу.

    До речі, це завжди зроблено. сироп Сік буряка і моркви. Тепер часто, коли немає можливості або бажання мені з овочами, використовують пару крапель харчової розмальовки.







Я також раджу дізнатися, як можна зробити торт "Потато" за рецептом Ольги Матвії. Неможливим є розбити!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Просте землеробство! (@irinahytor)



Чарівна рум'яна, добре, як смачна і красива це торт "Peach". І це найбільша, найбільша... З дитинства, радянське минулей Я хочу, і я зробив це. Рецепт простий. Зауважте!

На кухні стоїть гірка круглих, ароматних і ароматних домашньих випічок. І хочу, як в далекому дитинстві, повільно знімати одну з пластини - подивіться навколо, не помітить всіх. Насолоджуйтеся часом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное