Підліток приховує маму, але скоро дізнався, скільки грошей вона витрачає на нього

Можливо, у кожній родині є період, коли відносини підлітків з батьками стає напруженим. Дуже важливо для батьків, щоб прийняти правильне положення. Щоб встановити необхідні межі і не зловживати Уга мала зіткнутися з аналогічним ордеєю, коли її 14-річний син почав розраховувати його гроші.



Peels Teenage Відносини З батьками Про життя не скаржаться. Попри 2 невдалих шлюбів і статусу однієї матері жінка завжди залишається оптимістичною. Крім того, її останній чоловік, батько їх загальної дитини, завжди допомагав з грошима (не підрахунок алімонії) і спробував підтримувати дружні відносини.

доб.

Пілінги Після передачі певної кількості від екс-спуза "до нових речей для маленького" Інга і сина Влада пішли на кіль. В одному з магазинів одягу Inga побачила кричущими стовпчиками зі знижками. Вона може використовувати пару хороших шкарпеток. Тільки 30 рублів. Смішні ціни. До того, як вона могла бачити їх, вона раптом почула голос Влада:

- Мами, ми прийшли, щоб отримати одяг для мене, і ми не будемо купувати їх з моїми грошима.

- Ваші гроші?

- Я. По суті, Дад дав мені, що гроші через вас. Отже, перейдемо на футболки.

Не знаю, як реагувати на поведінку сина. Вона не мала ідеї, що він мав нерв, щоб поговорити з нею. І в громадських місцях. Вона бажала запитати, якщо її мама відчувала шкода за пару шкарпеток. Але це не найкращий варіант, так як було можливість голосу.



Peels Vlad вибрав свій одяг, ледь дивлячись на цінні теги. Він вірив, що допомога батька не обмежувалася. У той час як він працював у вішалках в гардеробних, Інга думала, що вона краще робити, коли вона отримала додому. Вона не переносить такого роду лікування. Чи може це син або хтось інший. На щастя, ідея прийшла до неї прямо біля касового реєстру.

Коли Влад викладав речі перед продавцем, виявилося, що загальна сума перевищила кількість готівки, які Інга мала. Вона сказала сина, що вона повинна була кинути щось. Для того, щоб Влад не змусив його відкликати від неї відсутній розмір. Так як вона є матір'ю і зобов'язана підтримувати його до віку більшості. Уга погодилася і повернулася через 10 хвилин з грошима.

Після того, як мама і син повернулися додому, Inga пішов поза, щоб поговорити з її екс-люда на телефоні. Вона розповіла про те, що сталося в магазині і її плані, що вона захопила протягом години. Після короткого часу колишні дружини приїхали до угоди, і повернулися додому.



"Що ви, що старий, - сказала Влада під час вечері. - Ви живете, як дорослий. Я погодився, що тепер на вас буде платити за все, що ви їсти, пити і споживати. Що таке харчування, напій, одяг та комунальні послуги. Але так як ви не працюєте, гроші, які ви витрачаєте, будуть вийняті з алімонії, що на наступний місяць. Я даю вам відпочинок, і ви можете зробити все, що ви хочете. Чи?

Зірвався на мамі, а потім став сердитися. В кінці він погодився з її умовами, хоча він раніше загрожував загиближувати батька або бабуся. З того моменту, як Inga був готовий до шантажу, Влад не залишив нічого.



На наступний тиждень Inga розрахував гроші Влада і кожен день показав суму, яку витратив на його обслуговування. Не приниження, але розуміти вартість грошей. Далі з'явилися речі, чим змінився Влад. По закінченню тижня він здавався до Інги. Після того, як він просто не розумів, що гроші є скінченним, і ви повинні бути розумними під час витрат.

Крім того, Влад прийшов до висновку, що його матір є героїнею, оскільки вона може впоратися з будинком і іншими речами, що працюють на невеликій заробітній платі і алімонії. Вга щасливо зраджувати її сином. Все про те, що Влад все ще є дитиною, яка не повністю розуміє це життя. І це добре, що його «забарвлення» почався зараз, під крилом своєї матері.



Peels - Мама, ви хочете купити подарунок? - Влад просить захоплено.

Не вдалося відповісти, але тільки посміхалися і летять.

Відносини підлітків з батьками – результат відносин підлітків з батьками може перетворюватися в подібну проблему? Чи є Інга це право? Які інші виклики можуть бути підлітки та їхні батьки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное