Витончений cookie "Кокосянка", який не потребує грамів борошна і мінімуму цукру

Візьміть 2 білки і 200 грам кокосй Я не дам борошно йти, і це не буде корисною. Кокосові стружки в духовці з іншими інгредієнтами запікають лише півгодини. Я шукаю новий цікавий фільм в Інтернеті і зробивши моргули. Красивий!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки кішка «Кокосянка», яка зникає з столу в флешку. Невагомий!



Кокосові стружки в духовці Інгредієнти
  • 2 яєчні білки
  • 10г крохмаль
  • 0,5 ч.л. солі
  • 100г цукру
  • 200 г кокосових стружок


Підготовка
  1. Скальмари з щіпкою солі, збивають в помп.



  2. Додайте цукор і збийте на стабільну білу масу. Ванільний цукор також можна додати при бажанні.



  3. Залийте крохмаль і перемішайте його знову. Потім додайте кокосові стружки. Також потрапив міксер. Маса повинна бути досить товстою.



  4. На сковороді, покритому пергаментним папером, викладають заготовки для печива. Найзручніше сформувати печиво з ложкою морозива. Також можна викласти тісто і столову ложку або руки. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 30 хвилин.





  5. Це, аромат Кокосянка готовий. Ви можете зберігати такі файли cookie протягом тижня в закритому контейнері. Бодибилдерши!





І познайомитися з рецептом цього печива, дивитися відео з кухар-канал "Плазанний апетит!" На цьому каналі красива господиня, Ірина Подолян, підготувала багато чутливих і перевірених рецептів!

про:blank

Я також запропоную вам дізнатися, як досягти повітряності кокосового печива. Не сором'язливо покласти його на святковий стіл. А якщо є бажання, то можна зібрати без причини. Цей десерт стане відмінним доповненням до будь-якої чайної вечірки!



р.



Кокосові стружки в духовці збитими білками у вигляді Кокосянка печиво Тексти пісень, а це означає: Він виграє всі серця. Легко готувати, і навіть простіше їсти, з апетитним плетінням на обох щоках.

Я дуже рекомендую зробити цю солодку для вашої сім'ї, вони обов'язково спасибі за цей cookie!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное