Це був мій десятий день народження в далекому Італії, але діти не поспішають назвати мене додому.

«Я дуже втомився і просто хочу піти додому, але мої діти не розуміли цього», – розповідає Вероніка Аркадіївна. 10 років тому вона пішла на роботу в Італії і відправила всі гроші, які заробили її сім'ю. І коли вона сказала, що вона хоче повернутися, вони не люблять. Чому дорослі діти жінки проти її повернення і як ця ситуація була вирішена в кінці, читайте далі в статті.



Я не хочу йти додому. Я не залишаю на хорошому житті. Ви можете сказати, що я повинен допомогти родині. Чоловік загинув раптово, лікарі воювалися до останнього, але хвороба була сильнішою.

Я живу з двома синами в нашому будинку. У першу чергу ми любимо, але потім похилого віку і переїхали до дружини, а молодше приносило свою дочку-в-одному дому. Діма знаходилася в дівчині.



А Валик завжди скаржав про те, що наш будинок старий, ремонт. Це те, що він просить мене зробити. Він сказав, що він мав деякі з'єднання, він сказав, що він буде з мене. Я думав, що це не так погана ідея. І зліва.

Я думав, що я буду повертатися в 2-3 роки. Але, як звичайно, застрягти в іноземній країні майже на 10 років. Я подбаю про літню італійську жінку і відправив всі гроші додому. Діма і його дружина нарешті відійшлися від батьків і взяли на себе квартиру на кредит. Я допоміг їм гроші. А Валерійович почав капітальний ремонт в будинку: він також приймав багато грошей.

45617525

Я не думав про це, перш ніж я хотів допомогти дітям. Але коли я назвав їх останнім часом, щоб вони знали, що я хотів піти додому, вони не щасливі. Самий син сказав, що там немає, щоб повернутися, вони кажуть, ремонти знаходяться в повному гойдалці. І молодий сказав, що без моєї допомоги він не сплачував кредит квартири.

Правда, я просто хотів піти додому. Я уявляв, як збираються всі сім’ї та друзі. Я навіть зумів зробити приблизний меню і придумати з днем народження торт! Я зрозумів, що ніхто не чекав мене вдома. Діти просто потрібні гроші, які я роблю тут.



Тільки проблема в тому, що жінка шукала після того, як всі ці роки пішли. Я можу відвідати один з моїх італійських друзів. Вона сказала: Я не знаю. Я не чекав, і я думав, що я просто повернуся до дітей.

Я провів свій день народження окремо. Моє сини і дочки-в-право званий і привітав мене. Вони сказали, скільки вони цінують і люблять матір їх. На відеозв'язку я бачив мій 3-річної онука, яку я ніколи не зустрівся в моєму житті. Я був так сумним, що день.

р.

Я думаю про те, що робити. Я не хочу бути кишенею для дітей. Але я переживаю, що якщо я скажу, що я більше не буду допомогти фінансово, вони почнуть маніпулювати мене. Я дуже боявся втратити контакт з моїм онуком і хочу бачити її якомога швидше.

Історії, пов’язані з заробітком за кордоном, завжди пов’язані з деякими проблемами. Вероніка Аркадіївна стала хостом ситуації, яка вона, власне, створена. Вона не знає, як покупець своїх дітей. Але коли ви думаєте про це, то це було зрозуміло на початку, коли його син запропонував піти в Італію.

р.

Важко уявити, що гроші жінки насправді варто. Не можна гарантувати, що її син був ремонт будинку. Можливо, всі їхні бесіди є бульбаш, який буде лопатися, коли героїня історії повертається додому без попередження. Що ви думаєте, чекає її?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное