Я кажу маму, що я одружився після дощу в четвер, щоб протистояти «поганцю» і провокації.

Психологічний тиск Ви можете бути приховані в звичайних звітах. «Коли ви збираєтеся одружитися?», «Я не 20, коли ви думаєте, що ви будете мати дитину?», «Я збираюся мати онуки?» – багато жінок почули такі безглузді питання за адресою. Виявляється, що існує окремий термін, який можна назвати такою поведінкою. Ми з редакторами. "Сайт" Детально описуємо в статті.



Психологічний тиск повинен бути знайомим бисексуалџиВідноситься до родзинки, агресивної поведінки одного члена громади до інших. Це особливо вірно для студентів і студентів.

Але форми психологічного богослужіння настільки різноманітні, що нові умови виявляються. Наприклад, "Бабулінг" (від поєднання слів «бадьорість» та «булінг». Мама, бабуся, знайомства і навіть незнайомці не перестають стерти жінкам з питаннями про шлюб і дітей. Це бульлінг.

р.

Це неприємний соціальний феномен. впливає на жінок, які, з різних причин, не одружені або народжують дитинуй Або тих, хто одружений, але не планує мати дітей.

Якщо жінка вмотивована матеріальними проблемами, використовується фраза «Год дав зайчик, дасть газон». Як, якось це буде. Коли ви відповіли, що ви просто не бажаєте, не відчуваєте психологічну готовність, все стає ще цікавіше: «Чи не існує дітей, ви не знаєте, що любов», «Чи буде дитина, ви будете розуміти» і так далі.

Ще одна мотивація «похилого» для дитини: «Хто подарує Вам склянку води у віці?» Отже, виходить, що потрібно орієнтуватися на самопізні мотиви і виростити себе помічником у разі важкого часу?



Коли нездатні фрази атакують ненавидимих людей, ви можете просто хвилювати свою руку і не звертати увагу. Але якщо родина бере участь, то більш важко ігнорувати. Крім того, ббуллінг набуває більш конкретної форми: «Бондочка Люби вже 7 років, і я не буду жити бачити своїх онуків», «Тані має два, і ви не можете народитися в одному» і все це.

Невідомість бульблінгу полягає в тому, що він Не закінчується після шлюбу або навіть після народження першої дитини.й «І коли?», «Чи не хочеш другої дитини? й



У радянських часи жінки, які породжують після пологів 25 років, вважалися староборною. Звичайно, це було пов’язано з низкою чинників. По-перше, життя були гірше. По-друге, рівень розвитку медицини та науки значно нижче. Сучасні технології в медицині дозволяють породжувати здорових дітей після 40.

Багато людей скажуть: «Що буде виглядати, коли стара жінка бере дитину до першого класу?» Подумайте про те, що краще: дати народження пізніше, але підняти дитину в атмосферу любові і достатку або отримати небажану дитину від нелюбленої особи, а потім відмивати дитину за свою нещастя?

По-перше, головною місією в житті кожної дівчини стала створення сім'ї і народження дитини. Якщо вона хоче бути готовою. І самі жінки. Вони рідко думають про їх істинні бажання.й Кар'єра та особисті інтереси завжди були уніфіковані. Кожна дівчина з раннього дитинства знала, що вона була приречена на шлюб і материнство.



Зрозуміло, що ідеї про роль жінок в суспільстві змінили багато за останні десятиліття. Але патриархальне виховання минулих поколінь не дозволяє їм просто зрозуміти і приймати нові фундаменти. Для багатьох людей, які мають дитину після 30 або не хочуть мати дітей ще неприродним.

Наш читач Марія розповідає про досвід роботи:

«Я вже 25 років і отримав тільки університет. Мої батьки почали запитати мене, коли я одружився. Я не маю постійного хлопця. Останнім часом вони вирішили змінити тактику і розпочати бджільництво. Якщо я не віддаю народження в найближчому майбутньому, я залишаю дитину.

«Не зацікавився тим, що я вперше хочу зміцнити фінансову позицію, щоб мати можливість забезпечити дитину. Знайти надійний партнер. Вони гарантують підтримку та допомогу від держави. Я маю на увазі, що я повинен бути вагітним від першої особи, я маю на увазі, щоб мати дитину!



У цій ситуації дорослі, які поклали психологічний тиск на дочку, Вони не думають про наслідки.й Чи буде дівчина щаслива в шлюбі, що укладається тільки через «це на замовлення»? Чи не хоче вона любити дитину? Все це може психологічно розбити жінку, зробити її і невинною дитиною нещастя.

Reader Alina також стала жертвою бульблінгу:

«Я 33 роки і не одружений. Але у мене є успішна кар'єра, я роблю гарне життя, я поїду в світ і я відчуваю повну. До речі, я не відчуваю недолік чоловічої уваги. Але мої родичі все ще відчувають, що щось неправильно з мене, тому що я не надихаю, щоб почати сім'ю.

«Мій мама намагається маніпулювати мене в провину. Помилує, що вона не зрозуміє своїх онуків, не буде жити бачити їх. Спочатку я спробував пояснити свою позицію належним чином. Я сказав йому, що я хотів працювати першим. Але відповідь така ж: мої шанси мати здорову дитину швидко через роки.



Після тридцять років народжуються тільки нездорові діти. Ще один зовнішній стереотипй Не існує офіційних досліджень, які підтверджують факт, що жінка після певного віку краще не дати народження. Але ті, які практикують бюгельлінг, не цікавляться статистикою. «Це те, що кажуть лікарі», «дочка Наталії Петровни була подібною».

Як відреагувати на бульблінг Якщо ви помітили психологічний тиск у вашому напрямку, головне: Не засмучує провокацій і не вступає в аргумент.й Ви не будете переконувати будь-який шлях, але вони, заперечуючи свою реакцію, може атакувати нову силу: «Правда болить очей!», «Я сердитися, бо ви розумієте себе!» Проживання спокійних, спокійних.



Покажіть мені, що у вас є. У вас є особисті кордони, які ви готові захищати.й Розкажіть ваші друзі і знайомі, які ви є більш комфортним, - ви робите те, що ви хочете, і коли ви хочете, ви живете повністю і виконуєте життя.

Якщо родичі атаки, відповіли безпосередньо: це не їх бізнес, ви вирішили, що ви повинні зробити, впоратися з шлюбом і народження дитини без своїх порад. Ви також можете використовувати гумор для захисту ваших кордонів. Іноді це допомагає краще, ніж будь-який розумний аргумент.

Ви коли-небудь зближилися? Як ви зазвичай реагуєте на такі заяви? Скажіть мені в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное