Кращий яблучний пиріг з усього часу: тісто кілька, і яблука багато

Кращий яблучний пиріг Невидимий пирігй Якщо ви варите, ви не будете готувати інші! Ставка? Яблука в ній величезна кількість, а борошно не багато. Саме тісто дуже ніжне і ароматне. Я не буду описати його довгий час, я буду негайно сказати: "Якщо ви хочете спеціальний яблучний пиріг, це його!"

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки яблуко-мейк «Невидимий». Випадки з таблиці першими!



Кращі інгредієнти Apple Pie
  • 1,5 кг яблук
  • 4 яйця
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • 100г цукру
  • 50г розм'якшене масло
  • 140г борошна
  • 200 мл молока
  • 1 ст.л. ванільного цукру
  • 1,5 ч.л. розпушувача
  • 0,5 ст. л.
  • 2 ст. л. мигдальних пластівців


Підготовка
  1. Очистити яблука і вирізати їх тонкими скибочками. Зверху полів яблук з лимонним соком, щоб не затемнити. Якщо у вас є антонівка, всі яблука всередині будуть м'якими. Якщо є інші сорти, то яблука залишаться трохи щільніше, які, до речі, дуже сподобалося.





  2. Для Тестування Збити яйця щіпкою солі, потім посипати цукор і ванільний цукор, збивати їх знову.



  3. Додати родзинки, розм'якшене масло. Залийте молоко, а потім додайте борошно, змішану з розпушувачем. Подивитись його добре.



  4. Залийте тісто на яблуках. Тісто акуратно перемішати, щоб тісто покривало плоди і скибочки не поламали занадто багато. Форма для випічки покрита пергаментним папером, дно оливається, а потім можна злегка посипати сухарями. Залийте тісто, рівномірно розподіливши його по всій поверхні форми.

    318662.



  5. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 50 хвилин. 15 хвилин перед приготуванням торт можна посипати мигдальними пластівцями або подрібненими горіхами, але це необов'язково. Особисто я не робив



  6. Це, яблуко-мейк готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам дізнатися, як зробити баварський яблучний торт за рецептом Ольги Мавей. Не дуже багато вершків і вершкового масла!



На мій погляд, це Найкраще яблуко Пиріг за весь час! Я рекомендую подавати з чайом / каву, можна з ванільним морозивом. Говорячи про майбутні подорожі. У рецептурі, який скоро зробить всі хороші речі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное