У сусіді продемонстрували мене те, що найстаріша річ в її квартирі була, і я відразу набирав швидкий покупець Benjamin.

Перед Новим роком потрібно зняти всі старі речі, які розтирають будинок. Але кожен в шафі або в пансіоні є старі дорогі речі, які людина ніколи не відкине. Навіть якщо старі предмети не мають значення на перший погляд, вони можуть бути найбільш важливим елементом будинку.

Для зберігання старих речей і накопичення побутових речей, які ми не використовуємо, є захаращувати будинок. Чим більш просторий будинок, тим комфортніше його жити. Езотерикатори радять позбутися від речей і подарунків, які викликають негативні емоції. А редактори пропонують ознайомитися з оповіданнями людей, які написати про найстаріші речі в їх будинку.



Кожен елемент будинку має свою історію. Нерідко, коли я ходжу через речі в шафі, я намагаюся бути об'єктивним, позбавляючи від одягу, що я більше не зносився. Але це не просто. Я почав розуміти, чому деякі люди зберігають кришталеву полки діда або стару фляску - це єдине, що нагадує відступних родичів, самих близьких.



Я живу в невеликій квартирі, де основне зберігання є шафою для півкімнати. І більшість нижньої полиці займає груди старої швейної машини, яка колись належала мамі. Дідусь подарувала маму машину. І навіть якщо у мене є нова швейна машина з різними режимами пошиття, я ніколи не дам старе Зінгера для всіх. Коли мій мама відійшов, ми виїхали, і ми подарували свої речі до благодійності, але я не можу дати грудях з машиністом.



На цій машині мама зшивається одягом, пришивається ручками і постільною білизною. Стара машина, яка псує і знеболюється, зробила свою роботу належним чином, і мати за ним було спокійно і орієнтовано. Пошиття затишна її.

Я не подобаю людину, яка любить непотрібні речі в будинку. Але напередодні новорічного прибирання я думав, "Як багато людей тримати старі речі в будинку, і що означає ці люди?" - виявилося, що кожен в будинку має дуже старі предмети, з якими пов'язані спогади.



Теплі спогади «Мати груди, оброблені металевими рейками з казаховим орнаментом». Коли мама одружений тато, вона приніс її довріжку в багажник. Що було 63 років тому. Але ця грудина була використана до цієї події, тому вона, ймовірно, 80-90 років, говорить Роза.



Не тільки старі речі, але старі речі нагадують нам, що ми дійсно. Це пам'ять коренів, в цих предметах історія поколінь. І це не завжди дорогий або сімейний спірлоум, як великогабаритний кільце, іноді це просто стара кицька нічна витримка або радянські ножиці в бункерах.

«Стара річ в моєму будинку - це кристальні кнопки від моєї чудово-grandmother весільної сукні. Вона народилася в 1902 році, ці кнопки більше 100 років.



Після того, як його звільнення після війни мій дід приніс з Німеччини. Бабця зберігають гудзики в ній. І тепер у мене є ця кнопка. Я не можу відкинути його. Який килим, який жив у 10 будинках і чотирьох країнах і бачив п'ять поколінь!



Навіть коли люди переходять на іншу країну, вони беруть все, що їм потрібно. І в їх валізах є дуже дивні речі, які здаються незнайомцям. Не поспішайте судити речі своїм зовнішнім виглядом. Я впевнений, що у вас є продукт вдома, який пішов через покоління, не ви? Я дива, що є найстарішим в вашому будинку. Це буде чудово, якщо ви поділилися вашими історіями в коментарях. Добрий день.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное