Старі люди є винними, що дорослі діти не дзвонить і не приходять, потрібно лише змінити пару речей в їх поведінці.

У старому віці люди все частіше відчувають самотність. Причини цього багато: пенсія і втрата зв'язку з колегами, проблеми зі здоров'ям і погіршенням характеру, консервативні погляди на світ і особливості психіки літніх людей. Все це призводить до того, що навіть закриті, воліють тримати їхню відстань.

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться сюжетом чоловіка, який завжди був у великих відносинах з матір'ю. Тим не менш, за роки їх спілкування приніс менше і менше. І тепер дорослий син чудеса, як самодостатній Старий вік може стати нестерпним.



Моя мати і я завжди мав чудові стосунки: на ранньому дитинстві, в школі, і в інституті. Важко пам'ятати будь-яку з наших коштовностей. Ми прочитали ті ж книги, і переглядали ті ж фільми, і варення розгорнулися разом на зиму, а будинок був ремонтний, згадує Олег, 35.

20851818

«Я пропустив ці дні, тому що моя мама була різною. вона не сидить, вона була стільки енергії. Кожен оцінив її, особливо на роботі. Вони знали, що вона була досконалою.

«Дуже розірвав мій батько, але потім переобрано. На мій новий шлюб, моя сестра молодша. Мама зуміла дивитися її дочку, і курси в бухгалтерському обліку. Не дивно, що незабаром після постанови вона була пропагована, навіть відправлена за кордон. Я був дуже гордим.



«У роботі почалися проблеми, гроші стають меншими, моя мама стала нервовою, постійно переробляється. Після чого почалися конфлікти зі своїм степом, він почав пити, і скоро залишив родину. Моя мама стала ще більш похмурою, її компанія закривала, речі не пішли на новому місці роботи.

Моя дочка пішла в інший місто після школи, я жив далеко. Мама працювала дистанційно, але така "комфортна" робота не скористалася нею, вона відновила, почала скаржитися на своє здоров'я. І тоді я почав скаржитися, що ми залишили її, щоб ми не зацікавили її життя. й

547150 р.

Чому все змінилося? «Моїй мамі лише 55 років, але я не знаю її. Вона втратила колишній полум'я життя, вона забули про всіх своїх хобі. Про все і просить про мій бізнес. Вона дає багато порад. Я не маю дуже перспективних завдань. І навіть натяки, що я повинен знайти кращу дружину, але якщо є дитина, то нічого не можна зробити.

«Після кожного візиту я відчуваю винність. Не в змозі приїхати частіше, щоб не змогли купити квартиру поруч з дверима. Одного разу я пропоную їй розслабитися, хочу купити поїздку до курорту. Але вона була тільки відхилена. Вона сказала, що я просто хотів відправляти її. й



«Це не дивно, що нічого не зацікавить, не потрібно нічого, не важливо. Але після роботи вона сидить перед телевізором і переглядає деякі ступінчасті програми до кінця ніч. Я не можу зрозуміти, як людина з її освітою, досвідом та досконалістю може витрачати своє життя на це, - сказав Олег.



Психологи нагадують, що самодостатні люди, які зберігають пристрасть і інтерес до життя в старій віковій категорії, не залишаються самостійними. Вони мають достатню кількість заходів і захоплень, які не залишають їх часу на благо, скарги та звинувачення.

У будь-якому віці людина, що знаходиться в будь-який час. Це набагато краще, ніж вимагає позитивних емоцій від близьких, не даючи нічого хорошого в поверненні. І якщо людина залишається цікавим і життєрадісним співрозмовником, то люди продовжать дістатися до нього.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное