Після виклику, це був важкий сніг, вони ледь помітили собаку, що сидів посеред дороги.

Дійсно. собака Я б зробити все для мого майстра. Я впевнений, що ви чули вірні собаки врятувати людей, які живуть буквально голодом у балансі. Такі історії вірять, що дива трапиться. Напередодні новорічних свят ми хочемо поділитися з вами дуже яскравою і доторкною історією. Ми впевнені, що ми надихаємо вас!



За останні 7 років я працюю в амбулаторії. За цей час я зіткнувся з багатьма проблемами. В цілому, в житті медичного працівника є цікавість, непорозуміння і навіть скандали, адже люди не завжди повністю розуміють, що робота швидкої допомоги.



Тексти пісень, а це означає: І що я сказав, що це дуже важко здивувати мене з чимось. Але як вона виходить, це ще можливо. Повернулися в стаціонару після виклику. Він був досить пізно, він був важким снігом. Через сніг ми помітили собаку сидять прямо в середині дороги. Не дайте нам через і прокинувся на всіх автомобілях.



Ми змушені зупинитися і я ходив впевнено до собаки, щоб приїхати його. Ми пощастили, що ми не поспішаємо. Як я підійшов собаку, вона повернула голову до бока і побігла до бордюру. Я був здивований, що я не мав нічого спільного. Я не знаю, чому собака побігла так швидко.

Коли я повернувся в машину і ми почали йти, собака відразу повернулася і знову сіла в середині дороги. Я знову зламати і з'явився з машини. Не зупинився сніг, і я знаю, що нам довелося доїхати до лікарні.

Коли я підійшов до собаки, він знову побігався з боком дороги, то там, де був останній раз. І прийшла до мене. Я повернувся на ліхтарик і пішов з собаки. По дорозі був чоловік, власник цього собаки. Він був несвідомий, і Бог тільки знає, як цей сюжет закінчувався, якщо він не був поруч з вірним супутником.



Ми миттєво привеземо незнайомця в машину, приніс йому свої почуття і приймав його до лікарні. Звичайно, ми не змогли взяти собаку з нами. Але не потрібно. Як тільки ми переїхали, собака почала працювати після автомобіля. Він зумів зловити нас і чекав на майстер за межами лікарні.

На щастя, ми змогли швидко отримати поранений чоловік. Його сім'я прийшла і взяла його додому з собакою. Я переїхала в цю ситуацію, бо собака врятувала життя свого власника. Звичайно, я знав, що собаки були вірними істотами. Але тепер я бачив його для себе.

З редакційного офісу собаки дивують тварин. Вони кріпляться до свого майстра, і він стає найважливішим у їхньому житті. Розумний собака не тільки вірний супутник і супутник, але і справжній захисник. Пелюшка зробить все можливе, щоб врятувати чоловіка, якщо необхідно. Іноді ці тварини готові дати їх життя.

р.

Недавній перегляд документального фільму BBC про секретне життя собак. Відео показали, як цуценя готується до того, що він став гідом для сліпого чоловіка. Дуже цікавий процес! Я впевнений, що ви дізнаєтеся багато.

Поцілунок, багато людей отримують собаки, не намагаючись розібратися, як їх підняти. Але кожна собака є унікальною особистістю з власним характером і звичаями. Не вистачає, щоб купити або врятувати тварину з вулиці. Важливо вивчити його і знайти підхід до домашніх тварин. Стати підтримкою для нього, щоб він міг відповісти на вас у вигляді.



Скажіть мені в коментарях, ви зіткнулися ситуації, в яких собака врятувала життя людини?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное