Людина в останній хвилині вирішила не платити за весілля своєї дочки, незважаючи на її тангтруси і лямки кричить

«Цього року весілля степу. Я живу з дружиною і дочкою протягом 10 років. Ми не мали серйозних конфліктів в цей час, і я завжди намагався допомогти дружині і дочку в усьому.

р.

Настя закінчила університет. Всі роки я оплачував за навчання, і Віка не повинна шукати роботу, вона змогла приділити весь час для її навчання. У старшій школі я дав дочку машину. Я ніколи не зажадала грошей за сім'ю, хоча моя дочка не моя, я ніколи не зосередився на цьому і зробив все, щоб мати щасливу сім'ю.

З часом зустрілася з біологічним батьком. Я ніколи не ходив в деталі розлучення дружини і цього чоловіка, але я знаю, що він не інвестував копійку в власну дочку. Він не дасть кишеню гроші, він не купував речі, він не платив за школу. Я зробив це все. Але Настя все ще щасливо спілкується з батьком.



Коли Настя запропонувала молодим людям, було прийнято рішення, що максимальна кількість гостей складе 250 осіб. Звичайно, я був залучений до організації весілля і фінансування його, тому я фігурував його не бажати, якщо я запросив 20 людей на весілля. Я написав список людей, які я хотів бачити на весілля і дав її дружині. Я пообіцяв, що це буде дбати. й

, Україна

Напередодні весілля, коли все було майже готово, запрошення були надіслані всім, я зустрівся з другом, який я додав до мого гостя список. Поговорили, і в той же час я запитав його, якщо він буде на своєму ступеню весілля. Моя друг відповів, що він не чув весілля і не отримав запрошення.



На жаль, не було однієї особи, близької до мене на гостьовому списку, ніхто не подарував дружині. І останній солом'я був день, коли я повернувся від роботи і знайшов мій майбутній син-в-право і сім'ї в домашніх умовах, моя дружина і stepdaughter з її народження батько. Я навіть не сказав, що ми будемо раді бачити гостей. І всю увагу, що весь вечір прийшов до Отця Настя.



Я був здивований, щоб побачити, як приємно вони спілкувалися. Що зробив цей чоловік для своєї дочки, щоб зробити її життя щасливим? Він не докладав зусиль для організації майбутнього заходу. Тоді я взяв скло і сказав: Я був щасливий всі ці роки, щоб піднятися і підтримувати в усіх прагнень майбутньої нареченої. Дуже приємно провести час в сім'ї. І тепер хочу подякувати батькам нареченого, її ф'янке і всім членам своєї сім'ї.



Я нарешті зрозумів, що я завжди був тільки банкоматом. Що я дізнався про минулі кілька днів - причина мого рішення. Я урочисто заявляє, що я не буду платити за захід. Я роблю на власній батьківці, дайте йому відповідальність за всі витрати.

Тоді я випрошував гостей з мого дому і розповіли про дружину і покроку, що вони не проживали тут. Я був готовий платити за весілля, яка вартість $20,000. Що я отримую? Я був спати в душі тих, хто я думав родичів.



Довіряються стосунки з ненативними батьками. Але також буває, що це приймається батьки, stepfathers, stepmothers, які стають найбільш люблячими і турботливими батьками. Весілля - це сімейне свято, подія, де збираються близько друзів і родичів. Неважливо, що хтось говорить, наші дії говорять голосніше, ніж слова. В останній момент Віктор зрозумів, що він ніколи не був коханим, що він був використаний весь цей час. Можливо, він продовжить надавати свою сім'ю, якщо ці люди принаймні розглядали свою думку. Що б ви робили на своєму місці?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное