Яка різниця між квашеною капустою і салатною капусти

Капуста на зиму, як для мене, багато охолоджувача капустай І покласти на стіл не сором'язливим, і їсти - не жито!

Не встигає. Починаємо спробувати без очікування 3 години, коли капуста готова. І найголовніше - це не потрібно трьох днів до промивання, не випускають гази, обхватають їх і не пускають гостей в будинок, так як будинок не дуже хороший.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки салат з капустою. Тільки 3 години і ароматна закуска готовий!



Салат з капусти на зиму Інгредієнти для капусти
  • 1 кг білої капусти
  • 2 болгарські перці
  • 2 морква
  • 3 зуба. Кошик


Інгредієнти для маринаду
  • 0,5 ст.л. рослинного масла
  • 0,5 столи води
  • 1 ст.л. солі
  • 0,5 ст. цукру
  • сік
  • 0,5 ст.л. яблучного оцту


Підготовка
  1. Помийте капусту і перцем і зріжте її соломкою.



  2. Морква і часник також очистять і натрієві на середній тертці. Поставте всі інгредієнти в чашу і перемішайте їх руками, але не для дуже довгого.



  3. Для марка Змішайте рослинне масло (я оливка), воду, цукор і сіль. Доведіть до кипіння. р.



  4. Додайте яблучний оцет і сік половини лимона. Стирайте, дайте маринаду ще раз.
    й ¶
    Р

  5. Зніміть маринаду з вогню і залийте її капустою. При заливці я не розмішую капусту. Змішайте 2-3 години. Маринад не повинна повністю покрити капусту.
    й ¶


  6. Поставте капусту в куточок так, щоб ніхто не запустив його рано. Після 3 годин салат з капусти безпечно подавати в стіл. Бодибилдерши!





Також я пропоную познайомитися з кунжутом життя хак, який дозволить вам легко різати капусту, швидко і тонко. І найголовніше, ні ніж!



Готову капусту покласти в чистому банку і зберігати в холодильнику. Капуста на зиму - відмінне рішення для тих, хто не хоче довго чекати, так як зазвичай справа з квашеною капустою, і хоче відразу насолоджуватися хрусткою салатом.

Я люблю ці салатні капусти рецепти набагато більше, ніж звичайна квашена. До неї і пердятІ журавлини, і червоні яблука, і навіть виноград.

Яка капуста вам подобається більше: солона, маринада або сауеркра?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное