Михайло Крисін вирішив взяти своє ім'я дружини при одруженні, але зіткнувшись з краями свого батька і подолання колег

Ви повинні змінити своє ім'я, коли ви одружилися? Коли ви одружилися? Жінки довго діляться на 2 табори: хтось вважає, що це прямий обов'язок дружини, і хтось впевнений, що це не має сенсу. Не дивлячись на те, що є ще папір.



Але все ще цікавіше чоловікам. Поцілунки, випадки, коли чоловік вирішує прийняти ім'я дружини, не так багато. Але це теж буває. Що може призвести до такого непривабливого рішення, читайте в нашій новій історії.

Чи потрібно змінити ім'я Оля мій однокласник? Я ніколи не уявляв, що вона буде дружиною. Ми зустрілися з нами по різних містах, і знову зустрілися. Я промив мій біль від мого розлучення на місцевому пабі, який раптом мав дуже красиву жінку.

Р

Я не знаю її спочатку. Але, шукаю уважно, я зрозумів, що це Ольга. Звісно, вона більше не зносила уніформу шпильок і більше не підкорила її волосся. Тільки глибина блакитних очей залишається незмінною. Як я не помітив це перед?

Оля сіла на безкоштовний стіл. Я відразу підійшов її і ми говорили. Ми почали запам'ятати шкільні дні, як ми захотіли поглибитися в поглибленні і відремонтованих вчителів в класі. Я не помітив, як зійшов час. Я відчув так добре в часі. У Олегу я відчував свого роду дух і запропонував знову зустрітися.



Ми почали бачити один одного дуже часто, і в одній точці, безневинна кавова поїздка виросла в щось інше. Я відчував себе справжнім чоловіком. Я хотів захистити і захистити його як скарб. Через півроку я запропонувала О.О. Вона була так переїхала, що вона лопала в сльози і звичайно сказав так мені.

До весілля ми говорили про зміну назви. Я ніколи не любила шахту. Кожен раз, хто говорить "Rat Michael" з голосом, я просто відьмаю. Я не знаю, що вони називають мене в школі.

Я дуже не хочу, щоб Ольга взяла свою назву. Дуже красиво - Воронцова. Але здавалося б, що традиції не можуть бути змінені: жінки повинні мати однакові прізвища.



І ось, коли я попросив Ola, щоб піти проти системи: "Нехай, нехай ми не беремо шахти, нехай ваше ім'я, ми? Воронцов Михайло Юрійович і Воронцова Ольга Олександрівна. Я думаю, що звуки дійсно чудово!

В першу чергу Ольга думала, що я говорю. Але тоді вона сказала, що наші імена виходять на гучність і сказали, що це не так погана ідея. Що вони погодилися. Я не можу уявити, що таке рішення може призвести до чогось негативного.

Коли моя сім'я дізналася, мій батько був просто лютий. Він сказав, що я повинен продовжити свою лінію з ім'ям, наданою Богу. Неважливо, якщо я люблю її або ні. Я буду мати сім'ю і сім'ю.

р.

На роботі бос також вів'язав пальцем в храмі. Не подобається чоловіка, ви бачите. Звісно, мені довелося працювати в різних установах, щоб змінити ім'я в усіх документах. І кожен раз я зловив дивний погляд на людей. Хтось навіть думав, що я якось легалізовані відносини з людиною, хоча ми не заохочуємо цього.

Добре, це було багато задоволення. Але варто. Перш за все, я знаю, що я зробив право. Я знаходився до своєї дружини. Всі члени нашої сім'ї мають однакове прізвище. Що мені подобається.



Крім того, кожен раз я наповнював деякі папери, я не пропустиме стовпчик «зва помічені». Так, я не приймаю це прямо, але я хочу показати інших чоловіків мій приклад, що це не соромно, щоб прийняти ім'я вашої дружини, коли ви маррі. Я сподіваюсь, що деякі дні це стане нормою!

Ми впевнені, що наше суспільство має набагато менше проблем, коли ми всі Позбутися від приступних досудівй Зміна імені при шлюбі або шлюбі - це особиста справа. Це рішення не впливає на інших людей в будь-який спосіб. Вітаю?

Як ви відчуваєте про жінок, які приймають ім'я чоловіка, коли вони одружилися, і навпаки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное