Що ми попередили про сни родичів, які летять на небо

Вчені ще не повністю розуміли найбільш таємничий орган людського тіла – мозок. В той час як ми зловимо, він поводиться в певну сторону. Коли ми сну, ми можемо бачити знайомі зображення або навіть згадати про тривалі події. Але На які дні ми мріємо речей??



Так, що відбувається. Офіційна наука пов'язана з такими прикладами з шансом, мимовільним збігом з реальним життям. Але як пояснити те, що деякі люди бачать такі «месажі» набагато частіше, ніж інші? Вони не вписуються в звичайну статистику. Це дійсно таємниця.

Вважається, що в понеділок мрії зазвичай порожні. Непристойні образи, створені іншим розумом. П'ятниця більш підходить для профілактичних снів. Зазвичай вони проводять протягом одного або двох тижнів. Середа, теж не порадує будь-яких ознак. Але мрії з четверга до п'ятниці є пророком. Більше в п'ятницю, субота і неділя, немає місця очікування щось цікаве. Що кажуть експерти.

Сонце Катя була пригнічена. Я не хочу працювати. На моніторі всі види картин розсипаються в різних тонах. Професія дизайнера не була фізично важкою, але повністю відчувала увагу. Клієнти постійно писали про неповнені строки та колоссальні штрафи. Що б. Я буду, коли приходить натхнення.



Katya's grandmother помер. Вона проживала в одній квартирі з дитинства. Коли вона була чотири, її мати приніс її рукою і залишила її тут. Після того, як вони побачили один раз або два рази. Katya згадувала її обличчя, але невагомо. І були кілька причин. Зараз вона має власну сім'ю, дітей, люблячий і заможливий чоловік.

Але це не про заздрість. Так, Катерина не ховала близько двох днів. Просто кладемо там, збираючи на стелі. Іноді я дивився на повідомлення, виходив на пити воду. Я не відчуваю себе, як їсти. Не зацікавився однією дівчиною. Кіт тихо стрибнув на столі і почав рятуватися.



Piabay отримав телефонний дзвінок. У такий і такий час. Мама називається. Я не можу навіть приїхати. Цікаво.

- Привіт, дочка. Це мама. Як ви? Я знаю все про Бабця. Я так шкода я вирішив зателефонувати. Дискусії деяких питань. Чи знаєте ви, що гроші?
- Так, він. Допомогло, і я мав деякі заощадження. Ви приїжджаєте? Я покажу вам місце. Ви можете сказати про себе.
- Добре. Ні, я не можу приїхати. Лоти роботи прямо зараз. Віктор має бізнес, я повинен літати в Болгарію. Слухати Є щось інше... Ви знаєте, що це мій мама, яка ліва. І, по совості, ми повинні поділитися квартирою. Право? бути чесною. Ви і мене однаково. У мене є багато грошей зараз ...
- Мама, ти божевільний? Де я збираюся? Більше грошей, ніж я зроблю в 100 років. Я не маю нічого іншого, квартира є єдиною власністю. Моя бабуся примушена до мене. Моя квартира кішка, що це!
до О, ви не знаєте. Всі в мій dad. Він завжди зрадився про себе і його проблеми. Де зараз ви знаєте? Я не. Акуратно, сидячи на лавці з тими самими втратами, мінливими досвідом. У будь-який час я повернувся пізніше. І ми будемо говорити. Ти дорослий, знайти себе чоловіка. Bye, Катя. Ознайомитися з вами найближчим часом.

Дівчинка вішала телефон і кричав. Не мати, але агентство збору. Чому хочуть жити тут? Де варто йти? Суд не може виграти без гідного юриста. Вартість грошей. О, мій Бог, це божевільний.

03039, Україна

Серце почав бити більш повільно, повіки стають важкими, деяка вага впала на тілі. Катя впав дупа в звуковому соні дуже втомився чоловіка. Вона мала деякі дивні кошмари, не навіть зображення, але тільки відчуття тривоги. А потім вона закінчилася в домашніх умовах. Сама квартира. кішка скидається на стілець і бабуся сати на столі.

- Катя, чому ти так блідий? Калм вниз. Я тут. Не продаємо квартиру. Це ваш, ніхто не буде приймати його з вас. Не хвилюйтеся, ваша мама зробила свій вибір. Тексти пісень, а це означає: І не брати її до мене. Дивіться сон кота. Добре, правильно? Чи? Ні, подивіться уважно. вона спить і вона дрібна. Візьміть погляд, Катя. вона красива.

Спостереження кішки, дівчина відчувала, якби вона була поросла в щось м'яке. Вона почала хворіти і вона кинулася. Сорочка була вологою через. Моє обличчя в сльозах. На мій гол. Я втомився від неї. Вона виглядала на стільці: кішка була спляча без задніх ніг. Не дивно це улюблене місце. Який сон.



А куріоз приймав його пальцю, і Катя приступила до крісла. Незвичайний. Старі меблі, з корпусом і дерев'яними підлокітниками. Я хочу відкрити його, і є діаманти. Але мій бабуся не виглядав як Ostap Bender, так що це навряд чи. Всі права. Що з корпусом ...

Під важкою патчою тканини кладуть звичний збитий зошит бабуся. Катя бачив її багато разів. Були рецепти і начинки. Вона ніколи не виглядала всередині, і чому? Вся цікава інформація доступна в Інтернеті. Запитайте, вони відповіли. Катя вирішила поліпити через блокнот, просто з ностальгії. Можливо там щось цікаве.

А потім з неї звернулися фото. Старі, чорні та білі. На ній було три людей. Мати, Катерина в дуже ранньому віці, майже малюка. І ще один чоловік. Ці риси були повністю нерозумні, але Катя реалізувала: це було Дад. На задньому боці картки був напис, зроблений мій бабуся. Ген Р. І номер телефону, мобільний.

З'ясуйте, що весь цей раз, бабуся була в курсі того, де був тато. Але чому б не вона сказала її і зберегти тихий час? Нехай це. Я не можу стояти його більше. У своїх руках був мобільний телефон і неслухняний з хвилюванням пальці почали копати номер.

649264

Привіт.
- Привіт там. Вибачте мене, хто я розмовляю?
- Хто ви хочете, дівчина?
- Ім'я Катерини. Єкатерина П. Я просто дізнався про цей номер телефону.
- Катя? Катя, мед, це те, що ви? Тато Нарешті, як довго я чекав цього дня. Як ви, давайте зустріч, де ви?

А батько довго поговорив про своє життя, про зраду матері Катерини, про розбиття. Вони погодилися зустрітися з тим же днем. Але чого чекала дівчина на цій зустрічі? Радість з батьками або гіркою розчарівкою? Не знаю. Є тільки міцне бажання дізнатися правду. Вона йшла на кухню і зробила себе каву. Що дивний сон. Що таке? Ми повинні йти до церкви.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное