Як мій життя збирався, я зрозумів, що я не мав, щоб пройти на все, що я мав, так що я вирішив знайти спадкоємця, щоб бути бездомним.

«Цей хлопець дав мені неоцінний досвід. Я не знаю, скільки років я маю, але я впевнений, що я зробив правильний вибір, написав Олександр, 70. У людей похилого віку великогабаритний, але він не має спадкоємців. Щоб перенести свої багатства до гідної людини, наш герой вдалася до цікавої хитрості. Який ви дізнаєтесь пізніше в статті.

р.

Це неоцінний досвід, який я збираюся з дитячого будинку. Я закрила себе, але я визначився, щоб досягти успіху в цьому житті. Я захотіла мати і батько, щоб подивитися на мене і бути гордістю сина. Я зберіг мій обіцянку.

Я зробив гідну фортуню. Але я не маю дружини, ні дітей, нікому не залишаю все, що я маю. Я став успішним бізнесменом і хорошим лідером, але мій особистий життя завжди нехтував. Мені важко довірити когось, щоб зосередитися на моєму житті на одній людині.



Я не можу знайти лише одного, з яким я можу почати сім'ю. Ні, я не відчуваю себе самостійно. Я відчуваю себе своєрідною смарагістю, яка набагато страшніше, ніж я зараз думаю.

Я знаю, що я не можу бути тут в будь-який час. Але я не маю спадкоємця. Моє адвокатство запропонував зробити благодійну роботу. Що мені подобається. Я хочу знайти когось, хто заслуговує бути моїм наступником. І тоді я мав цікава ідея в голові.



Я думав, що я міг бути бездомним і йти шукати спадкоємця до найближчого магазину. Я купив старий одяг, канат і навіть борода. Дуже цікаво побачити, як люди відреагують на бідну стару.

Коли я пішов в магазин, перше, що одна з касірів, яку я був: «Привіт, Дідусь, Ви не можете перейти в наш магазин в цій формі». Отримайтеся тут! Я був захоплений цим іржі і відповів, "Соррі, я просто потрібна деяка їжа." Не кинути мене, будь ласка!

Але не зупинився непристойний касір. У магазинах, що стоять поруч, я почав підтримувати її і змащувати мене в шиї. Після чого охоронець переплітався в броварський конфлікт. Він взяв мене за руку і взяв мене в магазин. І сказав він всім незадоволеним, «Ця стара людина, як ти все!» Поважаю, ви повинні бути сором'язливі!



Зварювальник взяв у кошик і прогулявся по крамниці з мене, збираючи базовий набір товарів. Ця чудова людина навіть покласти деякі солодощі. Тоді він пішов на касовий реєстр і оплачується всім себе. Коли ми залишили магазин, я попросив йому допомогти мені.

Моя засвідчила, "Я використовував бути бездомним." Я не можу знайти роботу, щоб повернутися на ноги протягом тривалого часу. Я був відхилений всюди. Він був тільки в цьому магазині, що вони прийшли в свою позицію і прийняли мене. Я не дав мені бос вниз і пообіцяв себе, що я ніколи не залишаю всіх, хто потребує допомоги в неприємності. й



Історія цього чоловіка доторкнулася мене, запитала його, де жив він. Виявилося, що охоронець з дружиною та дитиною в хостелі. Я зрозумів, що це людина, до якого я залишаю свою ворожість.

Я сказав, що мій юрист все і просить його влаштувати. Я отримав неоціненний досвід. Я не знаю, скільки років я маю, але я впевнений, що я зробив правильний вибір.



На додаток до волі я написав лист до мого майбутнього спадкоємця, в якому я сказав про все. Я пішов в магазин кілька разів, щоб подивитися охорону. Коли я переконався, що він гідний.

Ця історія ілюструє, як щире бажання допомогти незнайомцю може призвести до несподіваних наслідків. Збереження магазину, як його серце сказав йому, запитуючи нічого в поверненні. Це люди, які заслуговують дива в житті.

Ви вірите в дива? Може бути, що це сталося в житті. Поділіться своїм досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное