Я доброзичливо відчуваю плодів, оберіть стиглий персіммон, запікати ароматний торт з них в домашніх умовах.

"Рейтинг періммон?" Я запитав продавця на ринку. листопад - час улюблених солодких апельсинових фруктів. Тільки заради осімону готовий до закінчення цієї сірості і холоду останнього місяця осені. Крім того, я не тільки їсть періммон як фрукт, але і додавати його в салати і м'ясо, а найулюбленішим є його з'їсти. випічкай

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки періммон і горіхи. Не можна відірвати!



Ріпак persimmon Склад
  • 2 хв
  • 3 яйця
  • 50г горіхи
  • 150г цукру
  • 100г вершкове масло
  • 260г борошна
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • щіпка


Підготовка
  1. Вимити періммон, очистити і нарізати невеликими шматочками. Використання блендера для подрібнення персімону до чистого стану.



  2. Збити яйця з цукром до тих пір, поки вони піни. За 5 хвилин пішки. Залийте вершкове масло до збитих яєць. Також додайте періммонове пюре. Хітти його міксером.





  3. У окремому контейнері змішайте просіяне борошно з розпушувачем і щіпкою солі. У двох дозах додайте суху суміш до рідкої маси. Подаруйте тісто міксером.



  4. Додати злегка висушені в сковороді подрібнені волоські горіхий Стирайте все силіконовою лопаткою. Змастити вершкову форму для випічки, а потім залити тісто в неї.



  5. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 50 хвилин.



  6. При бажанні торт можна злегка посипати цукровою пудрою. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Паприка." Я люблю рецепти з цього каналу!

про:blank

Я також рекомендую вам дізнатися, чому потрібно випікати скумбрія з періммоном. Я скажу вам прямо: Я ніколи не їсти нічого, як це раніше!



Якщо у вас є дозрівання персімона в холодильнику, обов'язково спробуйте приготувати це. горіхй Не виходить дуже пишним, але соковитим, ніжним і ароматним.

Для боротьби з такою випічкою просто неможливо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное