Я прийшов, щоб відвідати мій мама, але сусіди сказали, що вона продала будинок і зникла, коли вона знайшла свою матір.

Ліза та децепція Це особливо вірно, якщо ваш родич. Коли ви щиро довіряєте людину, важко вірити, що ви використовували і відмовитися. Однак в той же час, цей акт може відкрити багато очей і допомогти переосмислити життя. Щось схоже трапилося до мачуха головного персонажа сьогоднішніх сюжетів, які ви дізнаєтеся пізніше в статті.



Коли я був 6 років. Довгий час батько не може відновити. Кілька років тому я зустрів іншу жінку, яка зробила мене щасливою. Спочатку я назвав її Тітка Олі, але вона скоро замінила маму.

Ми почали жити разом: мене, Дад, Тітка Оля та її дочка Таня. І я подружився практично відразу. Я відчув, що моя мама любила мене і спробувала дати мені стільки часу, як її дочка. Але коли ми виростили, все змінилося.



Тітка Оля почала їхати на мене, лікуючи контемптом. Я не розумію, чому її ставлення до мене змінилося. Я завжди був дуже ввічливим і корисним для неї. Коли Tanya заміжала успішний бізнесмен і лівий будинок, я відчував себе реальним зміщенням. На кожній можливості мій мама мене зарекомендував, вони кажуть, подивіться на Таню, вона хороша.

Через півроку я пішов під коронкою. Але я впала в любов зі звичайним фіксатором, який мій мама, звичайно, не хотів. Вона тримала сказати, що він залишає мене, і я був окремо. Залізо, що сталося. Толя бажала дитину, але не вдалося. Після того, як мій чоловік почав пити і розбити мене.



На деякий момент я вагітна, але Tola не потрібно нічого. Він сказав, що він залишався для когось іншого. Коли він дізнався, що ми були дочкою, він занурився у відповідь і сказав, що він залишився для "бой". Важкий час, але мені вдалося. З дитиною в руках вона не забуває відвідати своїх батьків, завжди намагатися порадувати їх деякими подарунками.

Тітка Оля не показала багато симпатії для моєї дочки. Але про його онука, сина Таня, не можна зупинити розмову. Вона мала дитину перед мною, і вона була першою. Але, виявилося, що все в її сім'ї не так щасливі, як кожен думав. Вона розлучення її чоловік, тому що він обдурив на неї. Вона була самотньою, доки вона переоцінила ще одну багату людину.

З тих пір, поки не сталося. Таня і я виріс і мій батько помер. Моя дочка і я відвідую Аун Оля від часу, щоб вона не почувала себе так само само. Таня рідко прийшла до неї, і коли вона пішла за кордон, вона повністю забули, де її батьків був будинок. Моя друга онука матері все одно була до неї. Хоча він важко пам'ятав його бабуся.



Одного разу я пішов на будинок моєї матері, але незнайомці зустрілися мене в її будинку. Я був дуже страшним і відразу пішов до мого сусіда. Вона сказала, що Тітка Оля продала будинок і зліва. Neither Tanya ні її син знав нічого. Я назвав всі лікарні, взяв все місто, щоб знайти мами. Коли я нарешті знайшов її, я не міг вірити, що вона сказала.

З'ясував, що онука прийшла до неї і почала згасати будинок. Так, він хоче переїхати до міста, подбати про неї, і за гроші купити велику квартиру для всієї родини. Тітка Оля сумнівалася, але в кінцевому підсумку погодилася. Але вона не чекала все, що її онука сказав, що це брехня.



Моя мама звернулася з знайомих, живила там, де вона мала. І в результаті закінчилася лікарня з повним виснаженням і нервовим поломкою. Ми не можемо бачити мене, як вона була в цей день. Вона сказала мені до неї, взяла свою руку і сказала: «Форгив мене, Катюша». Занурення старої жінки! Я так винний. Я побудував свої власні замки в повітрі і не помітив свою любов і турботу!



Моя мама зуміла вийти, і я забрав її жити з мене. Проживала ще 5 років. Таня спробувала виправдати свої дії сина, але вона була занадто пізно.

Не всі брехні і манжети можуть бути прощені. Чи можна виправдати акту молодого чоловіка, який позбавив його бабуся свого дому та шахрайство У таких ситуаціях він сказав, що Бог буде судити. Ми впевнені, що Aunt Oli's grandson отримає те, що він заслуговує. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное