Чому німецькі пансіони не на всіх, як наші (сміхучі та роди) і які вони повинні вчитися з

Річний вік в Німеччині з 1964 р. вік 67й Німецькі пенсіонери дуже відрізняються від наших. Все завдяки європейським мисленням і абсолютно різним розумом. Важко відреагувати себе в дорослому віці, якщо ви прожили своє життя з певним ставленням. Але все ж, читайте про це, Як німці дивляться на світй Це дуже щаслива країна, і тому, можливо, ми повинні дізнатися щось з них.

Молодь в Німеччині заощаджують на старій вікі, за принципом, як і наші співвітчизники. Так само наші бабусі. Не припиняйте заощадження після відведенняй Продовжуємо обмежувати себе все, щоб зберегти більше, і допомогти дітям. Це дуже багато. благородна і гідна повагай Я просто не можу зупинитися. бабуся перед виходом.



Моя бабуся сказала, що вона ніколи не бачив нічого в її житті, не купила речі, які вона бажала, не ходила в місця, що вона мріяла. Перед тим як залишити, вона була сумна, що вона подарувала всім своїм ресурсам іншим людям для відпочинку її життя. не залишаючи нічогой Всі її насолоди складаються в роботі в саду і дивитися. Популярні телевізійні шоу.



Я не хочу, щоб мати ці думки в моїй голові в кінці мого життя. Німці не мають такої речі у своїх розумах. У віці 60 років вони перестають економити. Діти дорослі і можуть подбати про себе. Час жити для себей Німці щасливі витрачати все, що вони мають і роблять право. Німці не шкодують нічого, бо вже у дорослому віці він зумів подорожувати і жити радісно.



Продовжуємо тему батьків і дітей, варто згадати ще раз те, що німці звикли до незалежності. Діти не чекають батьків, щоб вижити їх після дорослого. Також батьки не живуть таким же чином.Хто в старому віці подарує воді?й Звісно, мама і тато намагаються дати дитині гарну освіту. Однак, крім якісний старт в життіБатьки не ховали своїх дітей нічого.

Німці, почули про типову ситуацію в СНД, Стара мама і dad dragging a loser син на їх humpВи дивилися. Де це здоровий дорослий сидить на шиї своїх батьків?

Фізична складова життя у віці від пенсії німці уважно стежать за здоров’ям. Не лежачи на диван перед телевізором весь день! Зрілі Німці та німці Плавання, що йде в тренажерний зал і відмінно дивиться.й Кожен бере на себе повну відповідальність за здоров’я та зовнішній вигляд. Для німецьких громадян, пенсія не закінчується. Це просто початок.



Розуміння тих, хто народився в пострадянському просторі, часто диктує різні правила. Люди часто понад 60. Поставити кінець собі, здоров'я і розвитокй Є так багато повних онуків. Зацікавити своє життя дітей та їх справи. Але їх існування і благополуччя більше не цікаві для них. Чи варто це зробити?



Здається мені, що основна проблема наших співвітчизників полягає в тому, що Якщо ви не знаєте, що ви живете і живете.Це краще, ніж розробка. Тому часто виникають конфлікти на тлі того, що батьки занадто активні в житті своїх дітей. Вони просто кинули її. Ваші інтереси та захоплення.



В результаті з'являються нескінченні відступи. Я підняв вас і ви так голодний. Можливо, ви не повинні мати дитину. Я повинен подбати про життя.? Але те, що це важко. Вам необхідно подбати про ваше тіло, розвивати свій розум, приділити час на роботу і розваги, знайти нові хобі, тримати на зв'язку з друзями, працювати на тісних відносинах. Чому, якщо я можу сказати «Не буде нічого хорошого в житті. й І зайдіть в чуже життя з порадами?

З редактора, це сумно, що ця поведінка до людей. По-справжньому дивнийй Людина ніколи не був щасливим життям. На всіх основних ділянках, які можна знайти спокій. Неважливо, якщо у вас є діти або ні. Неважливо, якщо це пенсійний вік чи ні. Ви повинні мати своє життя. Хоббі, відносини та внутрішній розвиток.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное