Оздоблення останнього шматочка курки з часником, чоловік зважився з жалем і просить на іншу порцію на вечерю, точно так само.

Вчора я купив курячі стегна, і сьогодні я готував цю страву за рецептом Ольги Матвей. Зелена часник Найяскравіше. І який запах... Я не можу сказати! М'ясо дуже соковита, а хрусткий скоринки за смаком іншого шматка.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки курчат-флур У вершковому часниковому соусі. Я не можу протистояти!



Курка в часниковому соусі Курячі інгредієнти
  • 2кг курка
  • 50г вершкове масло
  • 1 ч.л. солі
  • 2 ч.л. паприка
  • 4 ст. борошна
  • пердят


Соус інгредієнти
  • 200 мл молока
  • 6 зубів. Кошик
  • 0,5 ч.л. солі
  • петрушка


Підготовка
  1. Змішайте борошно з паприкою, перцем і сіллю. Подивитись його добре.



  2. Курка можна нарізати на шматочки або відразу купити ріжучі стегна або ноги. Трохи посолити м'ясо, а потім закопати її в борошняній суміші. Дуже ретельно перемішати, щоб всі курки в борошні.



  3. Змішати рослинне і вершкове масло, покласти в каструлю. Посмажити курку з двох сторін на середній вогонь.



  4. Для соуси Змішайте подрібнені зелень, подрібніть часник, молоко (можна замінити кремом). Перемішайте його за смаком.



  5. Покладіть курку в качка. Залийте соус, покрийте його. Поставте на вогонь нижче в середньому за 10-15 хвилин.



  6. Це, курка готовий. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Красивий Ольга, дякуємо Вам за свою роботу, всі рецепти з вашого каналу з'являються вперше і будь ласка, за смаком і ароматом!

про:blank

Також я пропоную, як приготувати курку в соусі Теріякі. Ідеальне м'ясо, приготоване на східному мотиві!



Курячий соус з часником - відмінне рішення лаціна Або вечеря. Багато м'яса виходить, ніхто не буде голодним!

Родзинкою цієї страви є сам соус - вершковий і ароматний, і звичайно, паприка, вона дає спичність, добре маринує м'ясо і робить його настільки красивими за зовнішнім виглядом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное