Які відтінки варто звернути увагу при виборі шафи на наступний сезон

Вже відомі. мода 2022, і для теплої сезонної ваги. Кожен рік фахівці Інституту Pantone проаналізують процеси та тенденції, що відбуваються в суспільстві та їх вплив на людей, а потім на Тиждень Моди вони оголошують трендові кольори.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, які відтінки виглядати, Кошик наступний сезон. 10 кращих кольорів 2022 за пантоном!



Модні кольори 2022 "Рісно щось яскраве, оригінальне." Рік обіцяє бути цікавим! – кажуть стилісти.

натхнення для нового палітра Вони стали простими насолодами повсякденного життя. Запах улюбленої книги, перша страва варена в домашніх умовах або відчуття свіжозрізаної трави під ногами може дати вам відчуття радості, а вибрані кольори втілюють ці моменти. Вони балансують бажання новизни і необхідність чогось знайомого і надійного.



«У той час, коли світ стоїть на глобальній кризі, нам потрібна стабільна ступня, але більше надії та моменти щастя.

Згідно з технологічним інститутом Pantone, модними кольорами весняно-літній 2022 Відобразити нашу потребу в балансі. З одного боку, ми шукаємо безпеку і комфорт, і це може дати спокійні насичені натуральні відтінки і знайомі, знайомі відтінки. З іншого боку, яскраві та чисті тони задовольняють потреби оптимізму та радості, говорить Ларі Пресман, віце-президент Інституту Пантона.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано @aksiniyalove



У палітрі багато як 4 синій: пастель "Сугарний порошок" (Я впевнений, що цей колір влітку стане великою кількістю суконь і блузи), кольором сереності і спокійності "Сугарний порошок". Тінь «Парахутист» прагне надихнути на нові висоти, а «Синій Гарбор» відображає пошук вільного простору.

Відтінки синього Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Колір відрізняється від чорного, але як елегантно. Синій також колір джинсу, що означає, що він підходить для кожного дня. Не варто носити синій від голови до пальця, хоча монохромні зображення є важливою тенденцією в майбутньому теплому сезоні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Электронная пошта: sales@beloksy_knitwear.com



Дуже дякую! Добре, це дуже добре, так як синій досить легко поєднувати в шафі!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано SHOURUMSTILTOUSINSK (@bellezza_inst)



Найвиграші поєднуються з синім - білим, чорним, теракотовим, зеленим і червоним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано ЄвгентиСтилістБСПб (@jane.boytsova)



Я дуже люблю цей м'який, м'який порошок "Прозорий рожевий".

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Аліна Андріївна (@missalina__official)



Вентилятори світла обов'язково оцінять відтінки «Гінте» і «Поінкріана». Першим є більш сміливий, другий є більш драматичним. Обидва кольори можуть зробити великий акцент у вашому гардеробі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Наталія (@natalistylist1)



Я також хочу відзначити сонячний відтінок Нарцису, який психічно перевозить нас на весняний сад. На відміну від Георгіну грає, створюючи динаміку і рух.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Елегантні тканини (@flegance)



Загибельний відтінок - теплий маленький земляний "Кокоа моча".

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від ручного робочого обладнання (@blluebberry_)



Вибрано ще 5 класичних, базових всесезонних відтінків. Як Pantone говорить, універсальність цієї палітри довголіття!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Будівельних будинків TverMO (@volgastroy)



Чистий і безневинний відтінок снігу Білий висловлює прагнення до простоти і безперервного внутрішнього миру. Ніжний піщано-бежевий «Perfectly Pale» відображає комфорт і тепла принадного пляжу.

Солодкий і саворий «Басиличний» випромінює гарне здоров’я. блідо-сірий колір «Північної краплі» надихає почуття спокою.

Також я пропоную познайомитися з найбільш модними відтінками, які будуть на вершині популярності в дизайні інтер'єру в 2022 році. Головне повідомлення - це стан надії, відбиття та нових починань у післяпандемічної епоху!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Байзера Аксесуари База даних (@ankudinova_hm)



Модні кольори 2022 р. комфортСлабкість і безпека задовольнять бажання перебування в зоні комфорту. У той же час вони надихають оптимізм, почуття свободи і радості.

Яка палітра? Я помітив, що більшість мого одягу чорні. Я вирішив змінити це. Який колір гардероба?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное