Я попросив своїх дочок, щоб допомогти платити за комунальне житло, а наступного дня вони прийшли до мого дому, але не давати гроші.

Іноді ставлення дітей до літніх людей може бути шоковим. Особливо коли старше батьківство потребує допомоги старшої дитини, і нічого не в поверненні. Літерально. Ірина Петровна випробувала гіркоту відчуттів і почуття спокою, коли її діти відмовилися від задоволення.



Сім'я і діти Ірина Петровна дуже горда своєю родиною. Вона підняла дочку в любові і турботі. Її чоловік був вірним другом і підтримкою. І завдяки своїй наполегливій праці і прагнення забезпечити родину всім родичам Ірина Петровна мало потреби.

Але час пропущений. Всі змінилися. Ірина Петровна залишилася без свого чоловіка, а її дочок виросла і залишилася. Один з них почав сім'ю і тепер мати близнюків. І друга дочка одружена, але з онуками не поспішає. Часом часу вони відвідали Ірину Петровну в її трикімнатній квартирі і обговорили останні новини.



Останні місяці для Ірини Петровни були важкими. Утилітні ціни були виростені та пансіонатами. Ми також повинні витрачати гроші на їжу. Усвідомляючи, що вона не могла впоратися з себе, Ірина Петровна вперше в її житті під назвою її дочкам просить допомогти.

Зрозуміло, як дочкам сказали, що вони не можуть допомогти своїй матері. Не вистачає грошей. Так Ірина Петровна повинна бути якось опинитися. Вона не чекала такої відповіді від її двох дочок. Вона вже подумала про запозичення грошей від її сусіда, коли вона повертається з сина в пару днів. Але наступного дня гості приїхали до Ірини Петровни.



Її дочок дочка прийшла до її обговорення фінансової ситуації матері. Про свої проблеми і відразу ж попередили пропозицію:

- Мама, як ідея для вас продати свою траншею і купити один? З грошима ви зможете платити собі за довгий час!

р.

Peels Ірина Петровна не могла вірити вуха.

до Що ви? Я кладу стільки енергії в цю квартиру, Ірина Петровна була більш і більше дивилася дочкою. Ваш батько і я жив тут все життя. Це де ви зростали.

до Подумайте про це. Чому потрібно стільки кімнат? Ви платите більше за опалення, ніж потрібно. Проживаю в однокімнатній квартирі. Векселі будуть меншими. І буде затишно.

- Не навіть обговорювати, — негативно подрібнити голову Ірина Петровна. Я попросив вас допомогти один раз в житті, а замість того, щоб ви попросили мене позбутися від коханого дому.

Р

Незабаром дочка залишилася Ірина Петровна. Жінка кричав. Не знаю, що жоден з її дітей не може бути трохи грошей. По-перше, проблема залишається невирішена. Навіть якщо сусід дає гроші платити за комунальні послуги, це не допоможе вирішити брак грошей.



Peels Ірина Петровна думала, що варто орендувати одну кімнату. Так, вона повинна зробити номер і використовуватися для нової людини. Але що якщо ставлення дітей до літніх людей не існує вибору? І як вона поводиться з дітьми зараз? А тепер вона відчувала.

Ставлення дітей до старших - результат варто сприймати пропозицію дочок Ірини Петровни як прояв байдужості? Чи є мама правильно відступати дітей? Що ще можна зробити в ситуації Ірини Петровни?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное