Смішні кулі: райський десерт з соковитих яблук до святкового столу і на кожен день

Я збираю вершкове масло і яблука для цього десертного дому, з села. Приймає близько 100 грам. Добре, гірчица Галина пропонує замінити вершки 200 мілілітрів рослинної олії. Будь-який, це один яблучний десерт - це щось надзвичайне! Яблуня в торті йде близько 1,5 кілограмів. Так, вам знадобиться кілограм і половина!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. десерти Гіпсія Галини. Рай смачний!



Масло з Apple Інгредієнти
  • 1,5 кг яблук
  • 4 яйця
  • 350г борошна
  • 200 г цукру
  • 200 мл рослинної олії
  • 250г сметани або йогурт
  • 10г ванільний цукор
  • 15г розпушувач
  • щіпка


Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте сметану (або класичний йогурт) з цукром, ванільним цукром і яйцями. При цьому залиште 1 жовток для прикраси десерту. Вилити рослинне масло і добре перемішати.



  2. Додайте борошно і щіпку солі. Тісто повинна бути гладкою, як на товстих млинці.



  3. Очистити яблука, видалити серцевину. Натріть яблука на тертці. Відправте теплі яблука до тесту відразу, щоб вони не затемніли.



  4. Наприкінці додайте розпушувач до яблук. Форма випікання (25 см в діаметрі) змащується маслом і посипається борошном або покривається пергаментним папером. Залийте тісто в форму, змастити верхню частину торта збитим жовтком.



  5. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за годину і двадцять хвилин.



  6. Готовий. яблуко-мейк Можна використовувати цукрову пудра при бажанні. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Гіпси Галини. Всі її рецепти випускають перший раз і hurrah!

про:blank

Також я раджу познайомитися з вибором рецептів для яблуних пирогів. Довгоїдні рецепти, а також щось складніше для справжніх гурманів!



Далі спробуйте експериментувати: змішувати вершкове масло з яблуками. Це смачно. Цей пиріг виходить дуже яблуко. Я впевнений, що це тістечка, безумовно, сподобається як дітям, так і дорослим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное