Захарова шеф-кухар вирішив здивувати глядачів стравою печінки, запахом всієї їдальні, а страва дійсно соковита

Багато хто знає і часто практикують поєднання продуктів. печінка-потай Змащені, смажені шматочки печінки в сковороді, так, з променем - і ви отримаєте чудовий обід. Але ці інгредієнти також чудово поєднуються і перетворюються в сердечні запіканки.



Природно, інгредієнти в цій страві будуть більше. Але рецепт досить простий і передбачає використання блендера. Якщо ви, шановний читач, хочете порадувати себе подобою рубаних котлет, просто використовуйте звичайний ніж. Шматочки печінки мають приємну фактуру і припадуть до всієї родини.

Картопля з інгредієнтами печінки
  • 500г куряча печінка
  • 2 яйця
  • 2 ст.л. вівсяного
  • 1 ст.л. сималіна
  • 2 ст.л. сметани
  • 2 картопля
  • лаціна
  • морква
  • сіль, чорний мелений перець, сухий часник за смаком


Підготовка
  1. Так, моя куряча печінка і відрізати зайві біти жиру на боках. Далі на ситуації: вирізати печінку на невеликі шматочки або використовувати блендер для цього. Куряча печінка досить ніжна, тому в цьому питанні оберіть, що найближче до вас. 587248

  2. Подрібніть цибулю в блендері. Втираємо моркву в дрібній тертці. Картопля також натирають на тертці і зливають від маси зайвої рідини. Тепер додаємо овочі в подрібнену печінку і перемішуємо все добре.


  3. Тепер це яйце і сметана. Якщо отримана маса для млинців занадто рідка, крупа смоліна врятує ситуацію. В іншому випадку не потрібно додавати. Солім, перець і дати масу підставки в харчовій плівці близько 10 хвилин. Плівка не дозволить намотати, і протягом цього часу інгредієнти досягне бажаного стану.
    Р

    свінгери
  4. Ложка поділяють масу на порції і кладуть котлети на гарячу каструлю. Масла для них нічого не знадобиться, тому блюдо вийде, якщо не дієтична, то не веде до додаткових фунтів. Бон ацетит.




Подаємо ці крапки з гарніром рису або пюре. Не дивлячись на те, що картопля в млинці самі, вона не смакує на всіх. В цілому, звичайно, буде ідеально служити свіжі овочі, такі як помідори і огірки. Соковита і вітамін, доповнює прийом їжі зі смаком і фактурою.

р.

Редакція "Сайт" Я буду ділитися з вами цікавими і актуальними рецептами. Ви можете самі зателефонувати одержувачу. Батьки і гості завжди будуть вдячні і задоволені. Ми гарантуємо, що

Категории

Смотрите также

Новое и интересное