Німецький яблучний млинець, який можна годувати голодним чоловіком вранці і ввечері

Один млинець досить годувати чоловіка вранці. Найважчіше про приготування їжі яблуневий для млинців. Для цього беремо два яблука і стакан товстого йогурту, робимо пару простих маніпуляцій і надішліть все на каструлю. Дуже добре виглядає. Я щасливий, я щасливий. Великий рецепт!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки млинці Для доброго чоловіка, згідно з німецьким рецептом. Не турбувати!



Яблучна начинка для млинців Інгредієнти для тесту
  • 100г пшеничного борошна
  • 2 яйця
  • 3/4 склянки грецького йогурту (жир)
  • 1 ст. цукру
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. ванільного цукру


Інгредієнти Apple
  • 2 великі яблука
  • 2 ст.л. масла
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • 50г цукру
  • щіпка


Підготовка
  1. У зручному контейнері збити яйця з цукром, ванільним цукром.



  2. Також в окремій мисці змішати борошно з сіллю. Залийте сухі інгредієнти в яєчну суміш. Додайте йогурт і перемішайте тісто.



  3. Очистити яблука і потім нарізати невеликими шматочками.



  4. У чавунній сковороді з рафінованим маслом, обсмаженими яблуками з цукром і корицею. Все займає близько 7-8 хвилин. Візьміть яблука від вогню і залийте їх лимонним соком. Подивитись його добре. р.



  5. Залийте тісто по краях сковорідки і потім на яблуках. Змішайте близько 15 хвилин до підйому країв і центр золото. Готовий. млинці Можна, при бажанні злегка посипати цукровою пудрою і прикрасити горіхами. Бон привіт!

    Габаритний зображення





Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з інструкцією для приготування пісних яблунь. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!





Як бачите, начинки млинці Дуже швидко. Це не просто млинець - це дуже великий млинець, просто величезний. Достатньо для всієї родини!

З мого серця я рекомендую підготувати цю делікатність, ваш будинок обов'язково оцінить ваші зусилля до їх повного!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное