Вони приймали матері-завдання після розлучення, щоб жити з ним, бо чоловік взяв всі свої майно.

Ви коли-небудь мали відчуття, що жінки змінюються після розлучення? Вони стають більш активними, цікавими і багатогранними особистостями, з якими проводити час. Але вся ця активність і самодостатність чудово виглядає тільки ззовні. Кожна жінка потребує любові і догляду, і коли вона залишається без чоловіка, є ризик стати нав'язливим.

«Після розлучення, мій мама-в-право переїжджає до нас. Щоб бути чесним, є занадто багато його. Іноді я ловлю себе мисленням, що я відпочив на роботі більше, ніж вдома, припускає Світлана. Для забору від матері-неправи жінки неможливе, і потрібно віднести мами активність щодня.

2486868

Жінки після розлучення «Моя мати-в-права – це потужна жінка». Вона постійно дає замовлення, відновлює порядок в будинку і каже, що і хто повинен зробити. Я маю час, тому що я не хочу руйнувати стосунки з нею, я повинен слухати все, що вона говорить. Парадокс – це те, що Міла Валеріївна завжди працює в нашому будинку.



Після розлучення викопка залишилася Міла Валеріївна носа. Домівка проживала в його домі, тому Міла Валеріївна переїхала з нами. Як ще? Звісно, мій чоловік запропонував залишатися з нами тимчасово. За п'ятий рік триває тільки це «темпорісно». Ми не покладемо на вулицю, мати. Я вдячний за це.

р.

Після того, як ви побачите свою матір-в-праву на вихідні та жити з нею різні речі. вона є важкою людиною, вона завжди активна і позитивна, вона не сидить ще на хвилину. І якщо щось не йде за своїм сценарієм, мама-в-право починає нервувати і відступати. Вона часто говорить на телефоні і навіть спати з її рот відкритим.



З кільці голосу моєї мами і горою корисної поради, відпочию на моїй нудній роботі. Після того, як я захопив роботу, і з переміщенням моєї матері-в-прави почали оцінити це тихе місце. Її мати-в-право, вона має багато вільного часу, але навіть після цього звичаїться в 7 ранку в суботу зберігається. Якщо вона просто прокидається, вона прокине всю сім'ю, робить вправи з дітьми і збирає всіх разом для сніданку.

Вона каже, що ми просто хочемо спати у вихідні. Але вона, ймовірно, забуває те, що тиждень, щоб згорнути на роботу, і як дорого, кожен хвилина сну на вихідні. Причиною розлучення стала її гіперактивність. Ми не змогли прийняти такий собі час, і тепер ми його перенесемо. й



Кілька років поспіль ми знайшли вихід з ситуації. За два тижні ми пішли в Туреччину з дітьми. Мої мами не мають паспорта, і вона не хоче йти в будь-яку точку. Так ці два тижні були краплі свіжого повітря для нас. Цього року не вдалося зайти за кордон, тому ми вирішили просто орендувати будинок на базі відпочинку, спати, розслабитися в тиші.



Ми вже знайшли оздоровчий центр, але діти розповідали про Бабця все, і вона вирішила піти на відпочинок з нами. Він поламав всю точку. Я залишаю дітей своїм бабусям протягом двох тижнів, але вони не такі шумні, як Міла Валеріївна, яка піднімає ні світло, ні світанку, і закликає готувати сніданок. Я побачила чоловіка, щоб поговорити з мамою, але він відчував себе Хто гонна жита мене? Я вирішив говорити про себе. Але Міла Валеріївна вирішила, що ми шкодуємо гроші за свій відпочинок, і сказали, що вона буде платити за все. У нас не було ніякого відпочинку. Ми пішли з цілою родиною в море, і не дуже спілкувалися. Моя мати-в-правила мене протягом шести місяців тому і не говорила. І я думаю, що вона могла потрапити в свою позицію і слухати. й



Якщо ви можете розірвати свою дружину, ви не можете відмовлятися від вашого чоловіка. Взяти свою маму в будинок, як правило, потрібно, щоб зробити, поки ви зрозуміли, що це не було гірше. Не про квадратних метрів. Після всього, різні ритми життя, світогляд, вік – все це впливає на наші стосунки. Що робити, якщо ви були Світлана?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное