Чоловік дав прохолодний телефон на день народження, але пристрій був хитрий, це добре, що чоловік знав, що звернути увагу на те, що звертати увагу на те, що

Покупка нового смартфона завжди приємна і навіть захоплююча подія. Але в той же час це завжди момент ризику. Ви ніколи не знаєте, що може мати нову модель. Навіть якщо вони продають ще один смартфон. Як розрахувати це? І я можу отримати гроші назад? Давайте дізнаємось!

зображень

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але кожен з нас помітив, що він має штрих-коди, номери та щось інше. У будь-якому випадку дуже мало хто піклується. Що таке всередині коробки!



Пілінги Але що якщо виникає питання, чи відповідає телефон заявленої покупки? У цьому випадку необхідно звернути увагу на коробку і вміст телефону.

IMEI та його значення Є такий номер, як IMEI.й Він стоїть за те, як Міжнародний ідентифікатор мобільного обладнанняй Це 15- або 16-цифровий код (в залежності від алгоритму та прошивки), який слугує міжнародним ідентифікатором для кожного окремого телефону. Якщо є слоти SIM-карти в смартфоні, то він має 2 IMEIs відповідно.й



Щоб знайти IMEI на телефоні, просто перейдіть до Налаштування та налаштування "Довідник на iPhone" (або, альтернативно, "Про телефон"). Пошук цього коду не складе труднощів. Також можна знайти під акумулятором (звичайно, якщо не боятися відкрити смартфон самостійно).



Пілінги На ящику IMEI Він знаходиться в тому ж місці, де підписані штрих-коди з відповідною абревіатурою. Ці риси повинні бути точно такими, як і ті, що відображаються системою. Вони також повинні бути послідовними з цими. Гарантіяй В іншому випадку ви дізнаєтесь, що ви продали ще один телефон.



Якщо це так буває, що ваш смартфон має суттєві проблеми і гарантія не може робити нічого про це, різниця в IMEI може бути життєздатною для вашого гаманця. Якщо є невідповідність цих чисел, можна оформити повернення. І ніхто не може заперечувати, оскільки докази невідповідності на обличчі.

Звичайно, краще бути пильним у магазині, коли покупка нового смартфона ще не виконана. Ви можете бути 100% впевнені, що ваш телефон є вашим.



Не болить нікого. Тому, не поспішайте і уважно ознайомтеся з вашим майбутнім придбанням. Після того, як новий телефон завжди коштує багато грошей, і я хочу, щоб покупка була дійсно варто.

Купити новий смартфон - результат Що потрібно враховувати інші точки при покупці нового смартфона? Ви повинні мати справу з IMEI і що сталося? Ви думаєте, що ця стаття корисна?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное