Чому нам потрібна сльоза і чому ми ніколи не зупиняємось

Чому ви хочете ставити? Є деякі цікаві теорії про причини емоційних сліз, які ми будемо говорити про сьогодні. Якщо ви дивитеся, як корисний крілінг, і чи дійсно варто знімати емоції таким чином, читайте далі!

Вчені визначили, чому наші ламкомні залози виділяють рідину. Спочатку він захищає очей від сторонніх частинок, які можуть випадково потрапити в неї. По-друге, сльози з'являються через наявність сильних стимулів. Як яскраві вогні. І, звичайно, є третя причина, яка є найбільш цікавим для нас.



Ми лікуємо у відповідь на емоційні тригери. Цікаво, що тільки люди можуть торкнутися з цієї причини. Немає тварини може зробити це, тільки людина може торкнутися з щастям або через що спійманий очей. свінгериЗабути протягом 6 місяців.



Історії про емоційні сльози були загиблими протягом століть. Хтось навіть поклав солодку заяву, що коли сильні емоції, як падають в любов, серце зігріває і сльозить її. Дуже романтична гіпотеза. Але не має нічого спільного з реальністю.

р.

Склад сліз і їх функції У сльозах, які з'явилися в результаті чого людина відчуває лацінаМістить безліч хімічних речовин. Є багато більше, ніж так звані захисні сльози. Наприклад, є багато гормонів стресу, які діють як природні анестетики. На жаль, ці відкриття довели трохи.



Вчені уклали, що кричуща насправді Не допомагає людині впоратися з стражданнями.Це тільки побічний ефект. Багато людей стверджують, що після важкої сльози вона стає легше для них, але насправді допомагає, не противузьких бруньок. Деякі з людей послухали, що після крітування вони стали гіршими.



Також варто відзначити, що сльози часто стають болючими. маніпуляторй Багато людей, які хочуть, щоб отримати те, що вони хочуть. Не завжди є чимось матеріалом. Найчастіше ті, хто сльозить, хочуть увагу і підтримку. Іноді важко розповісти людину окремо. поганийВід нормального маніпулятора.

Чи можу я ставити, якщо я хочу? Важко відповісти на це питання. Але якщо ви вже знаєте, що крітинг робить вас кращими, чому ні? Висловлюємо емоції, коли вони перекручують нас, необхідно. Головне, щоб зробити це так, щоб пізніше ви не повинні. правитий Наприклад, відкинувши кохану людину в підлозі гніву, ми не довіряємо і відчуження в поверненні.



Однак пам'ятайте, що якщо ви постійно хочеться ставитиЦе може бути ознакою емоційної нестабільності або навіть психічних проблем. Якщо це бажання супроводжується загальною слабкістю, прокрастинацією і розчаруванням, то є ймовірність того, що людина має депресії. У цьому випадку краще звернутися до фахівця.

Якщо ви побачите, що хтось лікує, спробуйте їх лікувати. терпіння і розумінняй Нехай людина випускає свої емоції, а потім намагатися заспокоїти і слухати. Не переривати і Не дайте пораду про висипання з дзвіниці. У більшості випадків крісельна людина не потребує їх взагалі. Він просто хоче, щоб хтось був там і відчувати себе трохи менш самотніми і тривожними.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное