Я шукаю фотографії моєї сестри, яка живе за кордоном, і я снию такого життя, але через чоловіка, я не сяю.

Переміщення з дітьми Чоловік в іншій країні для постійного проживання є дуже серйозним кроком. Ви навіть можете сказати рішуче. Після того, як це означає перерву з більшістю зв'язків в домашніх умовах, зміна роботи, зміна навколишнього середовища. Політичні зміни та отримання всіх необхідних документів. Ну, якщо є щось для, чому ні?



Риба шукає, де вона глибока і людина, де краще. Це те, що Микола Островський сказав. І ми в основному погоджуємось з цим. Чому переносить місце, яке не підходить вам? Насправді це те ж саме для вашої сім'ї, ваших спадкоємців. Якщо ви знаєте щось неправильно, просто змінюєте ситуацію. Це буде простіше. Тільки вибір, куди піти?

Найбільше бажання в цьому житті – залишити країну. Так, класичний, Європа. Детальніше спеціально, Німеччина. Не потрібно лякати ситуацію, кризи, німецьке минуле і європейське законодавство. Не робити це. Вдома я не можу розкрити себе як людину. Як професійний і як батько. Я страх для майбутнього нашої сім'ї.

Щомісячна зарплата мого чоловіка. І не в сенсі, що він дається менше, але тому що ціни виникають, буквально, кожен день. Покупка свіжих продуктів з принаймні середньої категорії стає важче і важче. Ви можете піти на відпочинок тільки якщо ви затягуєте свої ремені до цього, і діти не купують нові іграшки. Як це.



Але вам також потрібно допомогти батькам, зробити деякі заощадження на дощовий день, ремонт будинку, модернізація автомобіля. Неважливо, як ви спинилися, нічого не працює. Я не думаю, що це буде вдосконалюватися в очікуваному майбутньому.

Моя сестра не боїться. Займіть німецьку, одружитися і летіти в іншу країну. Не думаю, що вона не стала господинею. Працює в офісі, але подобається всім іншим. Він має відмінну зарплату і подорожі на південь. І для потреб сім'ї вона дає про третину зарплати. Що вони погодилися. Все інше в її повному розпорядженні.



Вони мають хороший будинок, автомобіль. У клініці немає, але є сімейний лікар. І, ви знаєте, я думаю, що це ще зручніше. Відсутні черги, що не мають ніяких черги з іншими відвідувачами. Але є уважне ставлення і людський підхід до речей.

Діти йдуть до приватної школи. З однокласниками іноді виникають проблеми, але за нашими стандартами, це невеликі речі. Ви пам'ятаєте, як учні боролися і кинули камені в одному, коли ми були молодими? Це проблема. І в Німеччині ви можете принести до головного майстра, навіть якщо ви зателефонуєте замісну дівчину поганим словом. Вони переглядають його.



Мій чоловік працює водієм. Нерідко він також повинен навантажувати товари, доставити деякі документи і зробити аналогічні інструкції. Але він оплачується на диску. Про нас І мій сестра каже, що це неприпустимо. Як і його бос повинен платити за кожне додаткове завдання, і дуже добре. Як мінімум в Європі це. В іншому випадку вони будуть сушені.

І ставлення є більш людиною. Посмішка не викликає агресії. Дорослим можна захопити роботу велосипедом і ніхто не зателефонує їм бояри, не сміється. Ціни на продукти харчування, як я дізнався, такі ж, як наші. Декілька позицій може бути дешевим. Але в плані якості цих продуктів ми далеко позаду.

Моя сестра і мій чоловік закликають нас. Допомога з документами та розміщенням вперше. Я пам'ятаю з школи, яка німка була легкою для мене. Я зловив. Діти, знову, не розуміли. Вони кажуть, що вони можуть перебудувати без проблем. Я навіть скачав кілька кіно з німецькими субтитри. Я все збуджена.



Чоловік проблеми. Він не хоче йти в іншу країну. Він каже коріння. Ви не можете вибрати будинок або будь-який. Але якщо ми не робимо тут, чому не намагаємось кудись ще? Знову ми не втратимо нічого. Так що ми не можемо втратити. Продати квартиру і відкликати пені з банківського рахунку. Проксимус

За словами сестри, на півроку ми будемо думати про ризики та сміхання. Вона каже, що вона не знає на довгий час, який був проведений гроші. Перша зарплата була шоком. Ніщо, то звикли до неї. І хоча ми отримуємо рублів в тисячі, вони швидко витрачаються.

Моя мама не схожа на ідею. Він не хоче пустити сина і онуків йти. Він каже, що ми тут. Якщо я хочу залишити, я можу літати до Німеччини прямо зараз. Але без чоловіка і дітей. Як, я працюю і надсила гроші тут. Великий план.



Я не розумію, як ви можете бути так небажаними, щоб змінити життя краще. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. А потім що, жити на бідній пенсії і їздити на трамваях безкоштовно? На 5 м., щоб потрапити на ринок, купити найсвіжіші картоплі? Я не хочу, щоб. Як ви переконуєте чоловіка? Я відчуваю, що після того, як мій життя буде змінюватися на краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное