До шавлії Ялаладдін Рум прийшов тривожною матір'ю, яка попросила засудити сина, щоб відмовитися від солодощів, шавлія дав несподівану відповідь.

Відомий Судовий шадж і поет Ялаладдин Рум жив у тринадцятому столітті. Народи з різних країн Центральної та Південної Азії звернулися до його викладання та прийняли духовну спадщину. Його вірші переведені в десятки мов. І зробив інтегральний внесок у розвиток не тільки літератури того часу, а й культурного життя загалом.





Назва Jalaladdin Rumi з'являється в багатьох інструктивних оповіданнях, що відповідають нашому часу. Я хочу поділитися з вами сьогодні. Ми впевнені, що це стане гідною їжею для ваших думок!

До великого шавлія і поета Ялаладдін Румій прийшов жінку з хлопчиком. Вона сказала: "Моя син їсть занадто багато цукру. Покажіть його, щоб зупинитися і не робити це знову. Він поважає вас дуже багато і, безумовно, обіє вас. й

Ялаладдін уважно дивився на дитину і сказав жінці, "Плазу приходять три тижні." "Чому не можна сказати дитині так просто." Але вона залишилася і повернулася через три тижні.



Рум'я знову сказав: "Зима назад в ще три тижні." Жінки залишили ще більше прокидних, але, як сказав, повернулися через три тижні. А потім Румі сказав: "Мій хлопчик, слухайте мої поради: не їсти занадто багато цукру, це погано для вашого здоров'я."

"Вчитель, якщо ви сказали, що, я не зроблю це більше". «Майстер, чому ти не скажеш про це? й

Р

Румі відповів: «Це те, що я дуже люблю себе солодощі». Щоб розповісти сина, щоб зупинити вживання цукру, мені довелося позбутися від тієї слабкості. Спочатку я думав, що це займе мені три тижні, потім я зрозумів, що я був неправильним. й

Одна з ознак істинного майстра полягає в тому, що він ніколи не навчить, що він не ходив через себе. Його слова завжди своє життя. Він є однією з його реалізації, його мудрість походить від власного досвіду, не з книг.

Стародавній Ч'ян сказав: "Коли хороша людина подарує помилкову доктрину, вона стає вірною." Коли зла людина побачить істинне навчання, вона стає помилковою. й



Люди, які мають повноваження від інших, повинні розуміти, що вони відповідають за те, що вони говорять і зробити. Іноді на них залежить інші люди або навіть життя. Ялаладдін Rumi є прикладом істинного вчителя. По-перше, він чесний з собою і ніколи не дозволить собі йти проти своїх принципів.



Ми можемо бути такими, як Rumi. Для цього потрібно жити відповідно до совості і бути відповідальними за ваші дії з головою і серцем. Поділитися з іншими тільки те, що вони пішли через. Давайте мені дати вам дуже простий приклад. батько направляє сина на правий шлях, розповідаючи про небезпеку наркоманії. Але він сам страждає від них. Чи буде ваша дитина дотримуватися інструкцій?



На сьогоднішній день, все навколо правило, соціальними мережами. Дуже часто відомі блогери стають, так як це зазвичай називають, думцівй Вони ведуть людей, діляться порадами і рекомендаціями. Що ви думаєте, що вони будуть робити на місці Суду?

Я дивлю те, що емоції це пов'язане з вами? Яка думка ви робили? Поведінка ваших думок в коментарях. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное