Моя тато поцікавила мами руку і запускаємо рушником на плече на кухню, щоб варити, чистити від пилу меблі, як він пішов.

Кожен розуміє самостійно. Який доглядй І догляд може бути різним, тому що ви можете подбати про іншу людину або істоту, і незрівняти предмети. Чи не ми піклуємось про наших домашніх тварин? Але не варто доглядати за рослинами?

Проте, іноді ми дізнаємось про такі чутливі і турботливі люди, які просто неможливі не захоплюватися. І сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом однієї жінки, яка відчувала догляд за кожним днем з року до року.



Коли він прийшов з роботи, він спочатку промив руки і побігав дитині. Він не виглядав на столі, не захопився на свіжу газету, але кинувся до Філіпа, щоб бити його в руках. Тоді я зумів закохатися з дружиною знову, пише Катерина.



«Мом потрібно відпочивати», він породив до Філіпа, як він породив сина в руках. Він засмажує свою улюблену ляльбаню, поки дитина закохнула. "Мом потрібно відпочивати", - він змащував сонно, як він отримав вночі, щоб змінити наш скарб підгузника. Він чекав тихо, поки дитина була повною, а потім ретельно відправив його до ліжка.

«Мом потрібно відпочивати», він повторював, коли спробував подавати капрізу ложкою. «Мом потрібно відпочивати», - сказав чоловік, збиравшись з маленьким Філіпом для прогулянок, щоб дати мені деякий час, щоб бути єдиним.



«Мати потрібно відпочивати», він немов перемагався сина, який вимагав свіжої казки, і почав розводити ще одну історію, придуману на ходу. «Мом потрібно відпочивати», - сказав головний школяр, який не міг зрозуміти всі ці листи і цифри. А пацієнти пояснили, що наша дитина неперевершений матеріал.

"Мама потребує перерви", який захопився на Філіпі, який повернувся пізно ввечері після чергового збирання з друзями. І ці слова охоплюють всі враження минулих днів, захищених від будь-яких проблем, невдач і втоми. У мене були сльози рельєфу. Я усвідомлю, що все було добре.



Далі він замінив слово «мама» з словом «бабуся». І прийшла любов до чоловіка з новою силою. «Грандми потрібно відпочивати», - сказав він переконливо до свого онука, коли він був крутий, залишаючи нас вперше на ніч без мами і папкою. Синя відразу стала заспокійливою, а онука незабаром закохнула під словами свого діда.

«Грандми потрібно відпочивати», він захотівся його онуком, як він приготував піти риболовля з ним вперше. «Грандма потребує відпочинку», він твердо розповів про свій онук і передав йому навушники так, щоб пісні з новогосмаженого смартфона не дзвонили по вулиці.



Тоді мій чоловік помер. Він ледь жив, щоб побачити його бабуся. Філіп і сестра-в-правила мене до своєї квартири. Вони не хотіли, щоб я почув себе самотніми в наших порожніх хорах. Але навіть з дітьми, було важко. Коли вона вперше взяла її онука в руках, вона ламала в сльози. Здавалося б, що в той момент я почув голосну казку, «Грандма повинна відпочити». Вона навіть повертала, мученим захопленням для дива.

І ввечері, як я спробував спати, я чув тихий голос від дитячої: «Ойдіть до сну, мій маленький, падаю.» Мами потрібно відпочивати! Я легко відкрив двері і дивився Філіп Шейку дочку в руках. І він співає, що добре відомо, що батько кохав співати. І навіть якщо він вже пішов, але його фраза “мати потрібно відпочивати” продовжує жити, Катерина поділилася.



Пельс - це дотик, що показує, що добре ми інвестуємо в наші діти і онуки обов'язково вносяться правими фруктами. Ці люди обов'язково знають. Який доглядй Реальне занепокоєння.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное