Оригінальна прикраса салатів в рік Тигру, щоб гості кріли ніжністю

2022 рік – рік синього водяного тигру. А для того, щоб застосувати власника року, варто покажати творчість і трохи крупу над дизайном страв, особливо салатів! – скажуть езотерики та психологи в одному голосі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як салат Для Blue Tiger Рік. Вибрані ідеї!

Тигровий рік салат

Салат Тигр я хочу почати цю колекцію з Тигровий салатй Суть оформлення укладанні салату самому у вигляді тигрової глушки. У той же час самі інгредієнти можуть бути будь-якими, все залежить від смаку і фантазії. Але найзручніше сформувати такий салат з ковбаси, яєць, картоплі, оливок і цибулі.

інгредієнти
  • 400г картоплі
  • 200 г вареної ковбаси
  • 200г огірки
  • 150г цибулю і лекс
  • 3 яйця
  • 400г морква
  • майонез
  • сіль
  • маслини (для прикраси)




Підготовка
  1. Картопля і морква вимити і відварити до готовності. Прохолодний і чистий. Картопля і морква замочують на дрібній тертці.
  2. Вирізати ковбаси і огірки невеликими кубиками. Зріжте леки дрібно, і якщо взяти цибулю, поріжте їх кубиками. Залийте кубики цибулі окропом. Залиште на 15 хвилин, потім промийте в холодній воді.
  3. Важкі яйця. Прохолодіть, очищайте і втирайте її в дрібній тертці. Залиште білий з одного яйця для прикраси.
  4. На дно плоскої страви викласти картоплю, надавши її форму голови тигру, змастити майонезом.
  5. На картоплю кладуть шари, змащують кожен шар майонезом і сіллю, наступні інгредієнти: варена ковбаса, огірки, цибулю, яйця. Поставте моркву в останній шар, накривши весь салат.
  6. З яєчного білого роблять очі і щоки тигрового куба. Дрібно нарізати близько 6-7 маслин. Зробіть їх ніс і вії. Огірок робить учні. ковбаса - рот. Від решти нарізаних маслин ми виводимо смуги. З білої частини лека можна зробити вуса.
  7. Це, Новорічний салат готовий. Бодибилдерши!





І якщо ви не любите полювання, ви можете малювати тигровий Майонез на будь-який інший салат.

Також можна зробити салат зі скла. Шукаєте таку презентацію!

Салат у склянці

інгредієнти
  • 250 г креветки
  • 1 помідор
  • 0,5 банки кукурудзи
  • 0,5 Пікантні капусти
  • 1 пакет крабових паличок
  • 4 ст.л. сметани
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • сіль


Підготовка
  1. Обприскування капусти. Крабові палички і помідор зрізати соломкою.
  2. Занурення креветки в окропі (гарячий) засолити протягом 2 хвилин, після чого очистити готову креветку і відправити їх в наш салат.
  3. Поставте його в салат кукурудзи.
  4. Для заправки в окремій мисці змішайте сметану, оливкову олію і лимонний сік. Стирайте все разом. Збережіть його за смаком.
  5. Зробіть соус салат.
  6. Поставте салат в стакан. Салати зі скла Поставте в холодильник на 20 хвилин.






Ще один цікавий дизайн салату. Це варто їсти 1 січня 2022!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація РЕЦИПу на kulinarochka2013.ru (@svetlanaburovamineeva)



Добре, салат у формі ялинки прикрасить будь-який Різдвяний стілй Найголовніше тут виглядає зовнішній вигляд. Тому можна приготувати будь-який салат, який традиційно подається на новорічному столі в сім'ї. Найголовніше, що він тримає форму і не розпаданий.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Гулялек Байрамова (@by.guli)



Ще одна версія салату з ялинки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано @sashaorekhovskaya



Також можна подавати будь-який салат у вигляді конуса з мигдалем або кукурудзяними пластівцями.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Женья - 3D АММА (@jane_kriuchkova)



Ще один цікавий дизайн салату.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Наталії (@klnatalya18)



І я укладаю цей вибір стильним і корисним буряковим салатом «Сніжинка».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомляємо мої рецепти (@rusanna_rezepti)



Також я пропоную вам дізнатися, як встановити новорічний стіл для Blue Water Tiger. Хвіст сміливо вимагає м'яса, але не все підійде йому. Наприклад, він, безумовно, не схожий на яловичину. На Новий рік я зроблю 100% страв з цього списку!



Тигр витирає його вуса, подрібнюючи з задоволенням: «Стекло красиве, але душа прогріває зміст». Ми працюємо! вечеря з Blue Tiger весело.

Який салат. рік Чи будете ви варити? Я буду раді, якщо ви можете поділитися з нами в коментарях рецепт улюбленої закуски.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное