Я запіканий лимонний пиріг від Desperate Housewives тричі на останній тиждень.

Я запечений торт тричі на останній тиждень. лимон заповненийТак само, як в Desperate Housewives. Довірте мене, це випікання з бездоганною репутацією. Я люблю цей смак для ідеального поєднання кислого, солоного та солодкого смаку.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як кухар Bree Van de Kamp від Desperate Housewives. Неможливим є розбити!



Пиріг з лимонною начинкою Інгредієнти для тесту
  • 250г борошна
  • 1 яйце
  • 4 ст.л. цукрового піску
  • 2–3 ст.л. сметани
  • 120г вершкове масло


Наповнення інгредієнтів
  • 250 мл води
  • 150г цукру
  • пілінг 1 лимон
  • 50мл лимонний сік
  • 25г вершкове масло
  • 3 жовтки
  • 30г кукурудзяний крохмаль


Інгредієнти для бджільництва
  • 3 білки
  • 75г цукру
  • щіпка


Підготовка
  1. Щоб приготувати тест, просіяти через борошно і додати кімнатну температуру масла, цукрову пудру і 1 яйце до неї. Перемішайте і додайте сметану. Змішайте тісто.



  2. Змастити вершкову форму для випічки і посипати дно форми борошном. Помістіть тісто у вигляді і рівномірно вирівняйте тісто по всій поверхні форми, утворюючи боки близько 4-5 см. Обміріть тісто виделкою і покладіть його в морозильну камеру півгодини.



  3. Для начинка залити 200 мл води і лимонного соку в горщик. Додайте цукор, лимонну шкірку і вершкове масло. Покладіть його на вогонь і принесіть його до кипіння постійним перемішуванням.



  4. У окремому контейнері змішайте крохмаль з 50 мл води. Подивитися його. Залийте крохмаль в вершковий горщик і перемішайте його знову.



  5. 3 жовтки. З постійним перемішуванням залити половину крему в ємність для збитих яєць. Стирайте, а потім яйця з вершками залийте в каструлю, де знаходиться друга половина крему. Поставте стейк на вогонь і з постійним перемішуванням доведіть суміш до товщини. Прохолодити крем при кімнатній температурі.





  6. Візьміть тісто з морозильної камери, накрийте фольгою, і залийте склянкою гороху або квасоля зверху фольги. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 15 хвилин. Потім зніміть фольгу з скоринки і запікайте її ще 10 хвилин до золотистого. р.



  7. Для бджільництво Збити білки з щіпкою солі для збільшення маси в обсязі. Продовжуємо збивати цукор в масу. Хіт все для стійких вершин.



  8. Покладіть фарширований торт. На начинку ретельно викласти білкову масу. Випікайте торт на 15 хвилин при 160 градусах. Квадроцикли повинні перетворювати червоний.



  9. Додайте торт трохи охолонути при кімнатній температурі, а потім подаємо його до столу. Bon appetit!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Плазанний апетит!" На каналі чарівної господині Ірина Подолян ви можете знайти багато точних і перевірених рецептів, які з'являються з першого разу і hurrah!

про:blank

Також візьміть хвилину часу і перевірте цей рецепт для лимонного вівсяного печива з кавою. Цей cookie з пілінгом лимона стане відмінним варіантом для ласощів при різкому приході гостей, адже він готується дуже швидко!



Цей пиріг з лимонною начинкою є моїм абсолютним хітом і великою любов'ю. Дякуємо автора рецепта Ірина. Я бачив схожий торт у моєму улюбленому серіалі Desperate Housewives.

Шматочок такої ласощі кепікі Або кава прикрасить навіть сірий і вологий осінній день. Так, цей рецепт буде мати трохи настоянки, але довіряю мене, це тісто, безумовно, варто. Дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное