Я люблю кішки, але я ніколи не бачив рецепт без вершкового масла, добре мати веганський рецепт.

Довгий час я хотів зробити тарт або kish, але все ще не доходив руки. Але другий день я прийшов в дуже цікавий рецепт, душа вимагала кулінарних експериментів! По-перше, я приготував розум пісочниця з незвичайною начинкою. Головною особливістю страви є повна відсутність продуктів тваринництва. Я поспішаю зустрітися з вами!



З Я ніколи не зварювала страву цього виду до того, як спочатку я був хвилюватися, якщо я міг зробити це на всіх. Але виявилося, щоб бути дійсно простим. Основа пісочного тіста з ніжним кремом дляфу начинки доповнюється соковитими помідорами вишні. І секретний інгредієнт додає приємний аромат і аромат сиру до цього торта. Більше рецептів

Рецепт Вегаса з тофу Тестові інгредієнти
  • 200 г цільної пшеничного борошна
  • 80 мл гарячої води
  • 50мл рослинної олії
  • сіль


Наповнення інгредієнтів
  • 600г тфу
  • 100-150 мл рослинного молока
  • 2-4 ч.л. лимонного соку
  • 20 г харчових дріжджових пластівців
  • 8-10 вишня.
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • сіль, спеції за смаком


Підготовка
  1. Додайте тест першим. У глибокій мисці змішати борошно, сіль, гаряча вода і рослинне масло. Змішайте тісто, утворюючи м'яч з нього, покладіть його в харчову плівку або сумку і надішайте до холодильника не менше 30 хвилин.



  2. Поки тісто відпочиває в холодильнику, готуємо начинку. Використання блендера шліфованої тофу, додаючи до неї рослинне молоко. Я використовував кокос і сої. Насолоджуйтеся смаком. Коли маса однорідна, додайте сіль і спеції. Ідеально підходить для орегано, сушений часник, паприка.
  3. Додайте до майбутнього заливки для лимонного соку, розпушувача та харчових дріжджів, добре збийте масу блендером. Харчові дріжджі - популярний продукт вегетаріанської та вегетаріанської кухні, який замінює сир за смаком і ароматом. Завдяки йому майбутній коштовний запах, як класична сирна піца.



  4. Розкачати готове тісто в тонкий шар. Розігрів духовки до 200 градусів і підготовка форми для кішки. Я використовував форму 28 см в діаметрі. Ретельно розташуйте тісто у вигляді, проколіть дно виделкою, щоб під час випікання торти не піднімалися і набрякають. Випікайте торт на 10 хвилин.



  5. Як тільки торт злегка запечений, вийняти його з духовки. Помістіть начинку на ньому, рівномірно натискаючи її шпателем. Прикрасьте кальмари з вишневими та орегановими половинками. Випікайте відкритий піщаний торт ще 25 хвилин.



  6. Після варіння, нехай кішка охолоне повністю, а потім подаємо до столу. Бон привіт!


Вегетаріанська кухня не тільки овочі і фрукти, так як багато людей звикли думати. Це різноманітний і багатогранний, що доводить сьогодні рецепт. До речі, я дивився на каналі Михайла Вегаса, де можна знайти безліч інших цікавих страв для кожного дня.





Якщо ви думаєте про виготовлення quiche з тофу, ви можете грати з начинкою. Наприклад, додайте гриби або хребта до заливки крему. Крім того, на основі тофу можна легко зробити солодку версію торта. Щоб зробити це, досить подрібнити продукт бананами і додати деяку запашку. І основа пісочного тіста для приготування з кокосовою олією і мигдальним борошном.

У солоній версії я використовував харчові дріжджі, які я писав про вище. Це прохолодний продукт білка, який продається на iHerb, а також інших інтернет-магазинах. Я зазвичай додайте такі дріжджі до кремових супів, щоб дати їм особливий аромат сиру. Про нас





Відкрити пісочний торт з тофу начинкою Підходить як ситний сніданок. Чи можна їсти як холодний, так і теплий. Якщо ви втомилися від класичного яйця і молока заливає для пирогів, цей варіант ви обов'язково сподобається!

Покажіть мені в коментарях, вам подобається сир Тофу і як ви зазвичай це зробити? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное