Після зустрічі жінки в леопардових легінсі, він зрозумілий, що кожен гідний холовер може стати жертвою прийому.

Будь-який пристойний холост повинен мати принаймні одну погану дату. І Владислав зумів отримати цей досвід завдяки сайтам знайомств, фотошопу та сліпій вірі в стереотипи. Як це сталося? Що було лов? І як з'явився висип?



Недавна дата Соціальні мережі і сайти знайомств Владислава не було сайтів знайомств. Але часи пов'язані, щоб спробувати щось нове. Таким чином, молодий чоловік занурився в ціле захоплення різних профілів і профілів. блондинки, брюнетки, червоний і барвистий ... Владислав повинен перепрочитати коротку «Про себе» до того, як він оселився на певній Анни.

На фото була гарна білявка дівчина з окуляри і квітка в руках. Вона написав трохи про себе, але уява Владислава вже завершила інтелектуальну і глибоку природу незнайомця. З якоїсь причини він відразу вирішив, що Анна читала багато.



Пельс написав її відразу і відповідав 10 хвилин пізніше. За деякий час молоді люди зустрілися і обмінюються приємними зауваженнями. А потім вони погодилися зустріти наступну п'ятницю, в маленькому кафе в центрі міста. Анна писав:

"Ви визнаєте мене по леопардові легінси."

Владислав сміється. А Анна мала гарне почуття гумору. Не розуміючи, що перша зустріч.

Проксимус Тоді я буду в костюмі.



А дата з Анною прийшла до довгоочікуваної п'ятниці. Владислав придбалий невеликий букет квітів в кісто і пішов на місце зустрічі. Він подарував свій строгий костюм для найбільшого контрасту з леопардовими легінями. Цей спільний жарт дав їм сподіватися, що вони матимуть багато задоволення разом.

Але незабаром Владислав не був жартом. Анна була трохи пізно. Як пообіцяла, вона зносила леопардові легінси. Склянки залишилися в місці, а волосся не змінювалися кольору. Але це не так, що на екрані на екрані Анна Владислава.



До нього стояв жінка 5-6 років старше, якщо не більше. Леопардний колір легінсів втратив і розтягував з декількох загальної форми Анни. На обличчі недорогий макіяж, а на нігтях – залишки темного лаку. Владислав продовжив посміхатися, як він повернув свій букет і посидить на столі. Він не розумів, що збирався, і він зріс більше і більш переконаний, що це був своєрідний довгий жарт.

На першому бесіді з'явилася плавно, але потім швидко виявилося, що Анна має 2 дітей і 4 кредити. Щоб вона потребує міцного і надійного чоловіка, який допоможе впоратися з усіма перевагами в цей непростий період. Владислав просто дивився і слухав Анну. Він все ще не розумів, що збирався, і що йому довелося робити.



У цей час Анна вже безпосередньо підказала: якщо він бере свою сім'ю в свою турботу, він не менше буде близьким до неї в різних варіаціях. Тим не менш, Владислав задовольнив дивовижний, чому Анна потрібна окуляри. Я не думаю, що вона читає багато. Прослуховуючи свою пропозицію та дзвінки, щоб бути «сильною людиною» та «не матрац», Владислав все ще вирішив, що йому сподобалося роль матраца без кредитів та інших дітей.

- Я не думаю, що ви заслуговуєте когось, як мені. Але спасибі за пропозицію, він сказав, що показує офіціантку, щоб внести вексель.



Після того, як він оплачував і прогуляв Ганною на зупинку, Владислав прогуляв по місту за деякий час. Він був перший невдалий час, але він тепер знав, що будь-який гідний холдер міг стати жертвою обману. Він вирішив, що коли він прийшов додому, він знайшов відео про те, як зрозуміти, де фотошоп був найбільш використаний в певній фото.

Навіть якщо це не найуспішніший досвід, то це не буде нудно Владислава, щоб зробити відмінні знайомства. Він знав це лише початок.

Непристойна дата – У вас є погана дата? Як це йти і був пов'язаний з сайтами знайомств? Ви думаєте, що ви можете знайти когось на сайтах знайомств?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное