Я був впевнений, що я не мав дітей, але моя дружина раптом завагітна.

На жаль, не всі люди матий Хтось бере на себе і живе. Тексти пісень, а це означає: І хтось вирішує прийняти дитину, і це добре! Що робити, якщо моя дружина раптом завагітна? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Я зустрілася з дружиною в університеті. Він був любити на перший погляд, і я знав, що я б здивував цю дівчину. Іра стала близькою людиною: найкращого друга, ідеологічного натхненника і мотиватора, пристрасної господині. По-перше, я відчував себе справжнім чоловіком, який би нічого не робив для своєї родини.



Я ніколи не довірився нікому в моєму житті більше, ніж Ira. І коли я пішов до армії, я впевнений, що вона буде чекати мене. Що сталося. Я завжди пам'ятаю, що період як найважчий. Я був 24 роки, коли я дізнався, що я втратив шанс мати дітей. Я не входив в деталі. Я думаю, що ви знаєте, що людина може відчувати себе в цьому моменті. Іра підтримала мене, але я відчував винних, щоб не мати дитину з мною.



За останні 5 років ми живемо душею до душі. Не говорячи про дітей. Я побудував кар'єру в бізнесі, яра розвивалася в більш креативному напрямку. Він був дрібним, але недавно мій дружина сказав мені, що вона була вагітна.

Що робити? Я не знайшов нічого. Іра не скаже слово про моє завдання, якби вона була просто забута, що я не міг мати дітей. Я не знаю, що робити. Я не хочу, щоб запідозрити кохану дружину, Але як ще може бути вагітним?

227045

Я розповів про мій досвід. вона була просто в ударі, тому що вона завжди божевільна про дружину. Моя мама консультувала мене, щоб перейти до лікаря і обов'язково повідомляти все в Ірі. Я можу взяти тест на батьківство.

3610Р. 4200Р.

Я бачу Іра, як тільки світиться з щастям, бо вона завжди мріяла стати матір'ю. І я не знайшов місця для себе, я став дуже дратівливим. Моя дружина намагалася говорити мені, щоб дізнатися, що було зроблено. Але кожен раз я відпочивав себе, щоб не викликати її скандал. Де я можу знайти сили, щоб розповісти її чесно?

З редколегії героя історії сьогодні був у складній ситуації. Він не може тягнути себе разом і може бути зрозумілий! Але ми вважаємо, що це несправедливе від нього, щоб завинувати свою дружину.



Неважливо, як відлякування діагнозу, який чоловік дізнався у віці 24, він не завжди кладе до можливості для дітей. Дійсно, в медичній практиці виникають безліч ситуацій, де відбувається диво. Але дізнатися, якщо це справа, необхідно звернутися до фахівців і пройти всі необхідні перевірки.

Ми впевнені, що якщо чоловік спілкується з дружиною, і вони йдуть в лікарню разом, все буде впадати в місце. Що ви думаєте?

Що робити, якщо ви були героям історії? Ви можете випробувати подібні проблеми в реальному житті. Поділіться своїм досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное