Я був мати близнюки, поки не приніс мені іншу дитину в лікарні.

«Я мати близнюків. А, вона була її, до тих пір, поки лікарня не принесла дитину, — ділиться своїм оповіданням, наш читач Анна. Вона була в дуже нетиповій ситуації. Що сталося і чому жінка повернулася до стаціонару після виписки, читати далі в статті.



Моя людина і я намагався мати дитину довго. Бажаю бути чесною, я практично знебочений і навіть думав про прийняття дитини. Але сталося диво і інший тест вагітності показав дві смуги. На першому я не вірю мій щастя. І коли мій чоловік дізнався, він просто кричав.



Я намагався зробити все можливе, щоб зробити вагітність гладко і добре. Ми скоро навчимося мати два діти. Я ніколи не уявляв, що я буду мати близнюки. Щодня молиться здоровим сином і дочкою.

Довгий день народження прийшов так швидко, що я не можу навіть зв'язати очі. В той час як я був вагітним, я відчув, як я був жити окремо. Все добре пішло в лікарні. Я подарував двом гарним дітям: мій син був ім. Олексія і дочку ім. Марії.



Перед випискою, мої діти були взяті на інший огляд. І коли сестра повернулася і дав мене дітям, я бачив, що мій син був не серед них. Душа вирушила до підборів: «Чому мій син?» Ви приносили мені чужу дитину! Що відбувається?

Медсестра відповіла, що це не може бути, і почав ромбувати через документи. І я почав кричати навіть голосніше, "Що ти думаєш, це не можна?" Я мама близнюків, народила сина і дочку! Чи ви приречені? Я збираюся зібрати всю лікарню і піти до головного лікаря, якщо ви не приносите мені сина!

сила збігу медсестри вибігла з підопічних і втікають в невідомому напрямку. Я сидів на краю мого ліжка, що тримає крихітні дівчата в руках, які в цей момент виглядали як дві краплі води. Я думав про те, що мама цієї дівчини, ймовірно, сидить в одному з підопічних і вимогливий, що її дитина повернулася до неї.

2293434

Через кілька хвилин, лікар голови і медсестра вступили в приміщення. Моя син sang м'яко в її руках. «Для Бога, будь ласка, пробачте нам. З'явився непорозуміння! Ця дівчина тепер формалізується в дитячому будинку, її мама загинула під час пологів, і батько її просто відмовлявся від дитини. Немає інших родичів. Медсестра просто плутати дітей, шкода знову! лікар сказав.

Медсестра знову побачила і подарувала мені сина і відчувала дівчину. Я пішов додому, але я відчував себе дуже блаженним. На ніч я сняю з тієї ж дівчини я був привезений до лікарні помилкою. Я можу чітко побачити її кристал прозорі очі, що зірвав на мене.



Я прокинувся з чітким почуттям, що я мав прийняти цю дитину. Коли мій чоловік дізнався про це, він підтримав свою пропозицію, хоча ми знаємо, що наша ситуація і з двома дітьми буде складно. Але внутрішня впевненість, що ми робимо право, щоб заохочувати.

Я мати три. Я не думаю, що я коли-небудь був щасливий у житті!

Такі захоплюючі історії з реального життя надихають віру в доброту людини. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Дії Анни заслуговують повагу і доторкнутися до ядра!



Ви думаєте, що медсестра дійсно випадково плутати дітей, або вона хоче дати дитині шанс мати сім'ю? Ми будемо раді вітати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное