Щоб завжди було достатньо грошей на картку, в листопаді я ріжу волосся на праві дні.

Я не збираюся до майстра, я чекаю на місяць. панчохи Листопад 2021! Серце вимагає зміни в усіх напрямках, особливо фінансово. Місяць впливає не тільки на наше здоров'я і настрій, але і зростання і стан волосся. І есотерики говорять, що день, коли ви виробляєте стрижку, також залежить від благополуччя і благополуччя.

Сьогодні видання. "Сайт" Коли він стоїть. стрижка в листопаді 2021Так що волосся краще, ніж забіг і гроші багатоплізовані. Я походжу в майстер строго за місячним календарем!

Лунарний календар стрижок за листопад-2021

Найбільш вигідні дні для різання волосся в листопаді 2021: 10, 15, 21 і 24-25.

Особливу увагу приділяють 24 листопада і 25 листопада. З 24 листопада планета удачі і удачі, Меркурій, зробить його довгоочікуваний перехід на знак Сагітараю. Ця планета відчуває себе дуже добре і безкоштовно. Це означає, що 24-й і в найближчі кілька днів у нас буде неймовірна фінансова удача. Особливо якщо ви відвідуєте майстер зачіски або манікюр в цей день.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація PARIKMACHER COLORIST MOSCOW (@slivkina.hair)



2 листопада дуже вигідний день для стрижок і фарбування. Волосся отримають об'єм, а настрій помітно покращиться. Фізична активність збільшиться, можливо, буде вирішувати термінове завдання.

3 листопада За допомогою стрижки в цей день можна буде зробити нові цікаві знайомства, подорожувати більше, зробити різноманітні в звичному житті. Збільшиться рівень привабливості і чарівності волосся.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Аліона Альдакімова (@alyona_aldakimova)



8 листопада - чудовий день для стрижки у листопаді. Волосся вирощують швидше і стає більш здоровим. У вас є можливість зробити прибуток і поліпшити настрій.

9 листопада стрижка в цей день подарує міцності і здоров'я волосся, додасть натхнення, стрибок творчої і фізичної міцності, приносить різноманітність і активність в повсякденному житті.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Світлани Миколаїв (@modo_studio_)



12 листопада рекомендується взяти час на себе і зовнішній вигляд. Волосся після різання набуває живого блиску і здорової структури. Стрижка волосся буде корисним ефектом на благополуччя і благополуччя.

17 листопада також дуже хороший день для різання і фарбування волосся. Сприяє покращенню фінансової ситуації, пошуку щастя та удачі. Стан волосся після різання помітно поліпшить, стрижка додасть сил і енергії для їх росту.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано KUCKLES COURSE (@lubov_perminova_kushva)



25 листопада стрижка в цей день зробить волосся об'ємним, товстим. Це допоможе залучити велику кількість позитивної енергії в життя, дати життєздатність, оптимізм, активізувати творчість. І, звичайно, для поліпшення фінансової ситуації!

26 листопада стрижка і фарбування волосся допоможе привернути увагу оточуючих, збільшити енергію, впевненість, знайти святковий настрій і оптимізм. Волосся стануть товстими, набирають здоровий блиск і міцність.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Фарби для волосся Калінінград (@irinahaircolor_39)



Поганий день Поганий день для стрижки волосся: 1, 4, 12 від 15:35, 13 до 15:16, 23, 27, 30 листопада
й ¶


Я також раджу познайомитися з історією найбільш модних стрижок осені-2021 року - боб автомобіль. The haircut Принцеса Diana wore більше 20 років тому стала модним знову.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное