У липні було повідомлено, що 16-річний син стане батьком.

Відповідальна батьківщина Він передбачає свідоме рішення чоловіка і жінки, щоб мати дитину. У сім'ї пара відчувається, що вони готові мати дитину. І вони роблять все, що вони можуть зробити цей процес стане найкращим способом. І для себе і для майбутнього.



Ми не живемо в ідеальному світі, де батьки завжди свідомі дорослі. Інтимність чоловіків і жінок залишається темою табу в країнах СНД. Недолік освіти серед молодих людей веде до ранньої вагітності та інших проблем. Що ви робите, коли ви стаєте батьком, як підліток? Ми будемо говорити про те, що в більш докладному описі сьогодні.

У липні я дізнався, що мій 16-річний син стане батьком себе. Дівчина народилася. За кілька місяців вона проживала з матір'ю, а потім виявилося, що дівчина не готова приділити їй час до дитини.





Мій син і я взяв дівчину з нами. Але я не заважаю спілкування дитини і його матері. Я поважаю дівчину, яка дала життя нашому маленькому диві. Я не думав, що дитина в такому юному віці є помилкою.





Я пишаю сина. Він прийняв реальність як це. Він не відмовляється бути батьком або заподіяти мамі дитини, щоб позбутися від нього, коли це можливо. Тепер у нас є повна жінка і кожен день ми навчимося щось нове. Я бачу мій син плавлення в батьківство і він любить його.

Це справжня історія від життя TikTok-blogger Michelle En. Жінки поділяють його на соціальні медіа та фіксували підтримку тисяч послідовників.



По суті, цей випадок досить індексується. В той час як деякі з них засмічені, що діти підліткового віку стали батьками, і намагаються приховати її, інші показують, що їхні діти стали батьками. Що таке відповідальне виховання? Ви не отримаєте. Вам необхідно взяти ситуацію в руки і разом з новим батьком підняти дитину.

Марди Гра Енн не тільки підтримує сина Паркер. Вона не знаю, що він не був Не потрібно нічого приховати і шукати допомогу на боці. Він може повністю довіряти матері. Вона також навчає сина, щоб поважати матері своєї дочки, хоча вона покинутим материнством.

р.

Абоненти жінки захоплюють її. Багато хто пише, що вона встановлює приклад іншим матерім, які можуть знайти себе в аналогічній ситуації. Це дорого! У одному з її відео Мішель Енн говорить: «Починання батька – марафон, не спринт.» І це дійсно є. З кожним новим кроком, грунт під ногами стає важче, і впевненість у собі і міцності.

Ми вважаємо, що батьки повинні поговорити з дітьми про будь-яку тему табу. Особливо коли мова йде про здоров'я і завагітніти. Здоров'я і знання підлітків, швидше за все, знайти себе в ситуаціях, які ставлять людину перед серйозним вибором: залишити дитину або позбутися від неї.



Уявіть, що багато інтервенцій можна уникнути, якщо підлітки знають, що вони ризикували. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Що ви думаєте про ранньою вагітністю? Як ви думаєте, що це можна уникнути? Якщо у вас є підліткова дитина, ви коли-небудь сказали їм, що це означає бути безпечним для партнера? Предмет слизького, але важливо. Будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное