Чудово смачний морквяний торт, який пробував на італійському святі, не за що-небудь Болонья називається кулінарним столицею Італії

Восени лікарі рекомендують вживати сезонні фрукти і воски, щоб забезпечити організм необхідними вітамінами і мінералами. Це просто те, що їсти овочі нудно. Я хочу щось смачне, тепле і ароматне. Тому восени пироги і charlottes з гарбузом, яблуками і морквою користуються такою популярністю. Сьогодні Я покажу вам, як зробити смачний морквяний пиріг в духовці, який подолати осінній синець. Моя тітка колись поділилася рецептом торта після приїзду з Італії. Морквяний торт називається Торта di carote.



Морква містить вітаміни B, E, PP, K і є аскорбінова кислота, яка важлива для нашої імунної системи. Крім того, що морква корисно, вони чудово полягають в тортах, муфінах і пирогах. Коли морква запечена, вони стають солодкими і тастрими. Ось чому вона так хороша в солодких випічках. Сьогодні готуємо торт з морквою і сметаною.



інгредієнти
  • 300 г моркви
  • 200г борошна
  • 3 яйця
  • 150 мл рослинної олії
  • 170 цукрів
  • 10г ванільний цукор
  • 10г розпушувач
  • 1 щіпка солі
  • 100 г чорносливу
  • 400г сметана


Підготовка
  1. Подрібніть моркву в дрібній тертці. Зніміть насіння з чорносливу і запаріть його в окропу. Потім виріжте чорнослив на невеликі шматочки.
  2. Потім в глибокій мисці змішати 3 яйця, 140 г цукру, сіль, рослинне масло і чорнослив.



  3. Замочити борошно і додати ванільний цукор. Замість борошна вищого сорту використовується цільне зерно або борошно з вівсяного борошна. Змішайте всі інгредієнти добре з вінком до однорідної. Варто густе тісто.



  4. Дно хлібопекарської пресформи покривається папером. Залийте тісто на форму 24 см. Ви можете використовувати більшу форму діаметра, але після того, як торт буде плоским.
  5. Випікайте торт на 180 градусів в попередньо розігрітій духовці в 45 хвилин режим удару. Перевірити готовність зубцем.



  6. Поки торт запечений, готуємо вершки. Подрібніть 30 г цукру в кав'ярні або використовуйте готовий цукровий пісок. Змішайте його зі сметаною, або краще - вдарив міксер.
  7. Коли торт готовий, остудіть і залийте безпосередньо в прес-форму сметану. Я люблю торт з торта. Просто порізати торт навпіл і змащувати середину сметаною. І кладемо вершки зверху. Поставте торт в холодильник на кілька годин. Але можна також їсти теплими з чаєм. Допоможіть собі.





Енергетична цінність пирога моркви нижче, якщо вона виготовлена з цільного зерна борошна або вівсяного борошна. А замість цукру можна додати запашку за смаком. А талія буде на місці, і задоволення їжі не буде переповнена. Ви зробили морквяний торт зі сметаною ще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное