Моя подвір'я не є шоу "Бехне скло", виготовлений заготовий паркан, я раджу кожен день відчувати себе захищений від інших людей.

При виникненні питання про те, що паркан для забору ділянки, відразу ж оберіть заготовку паркану зі списку профілю. Чому? Небезпечний. Хтось прийде і сусіди не побачать. Це можливо, але це краще, ніж якщо хтось постійно шукає вас на станції.



Чому є порожній паркан? Якщо ви раптом вирішили на такий паркан, не дивитесь негативною реакцією сусідів. Вони кажуть, що вони хочуть. Наприклад, такий паркан зіпсує вигляд всього села. Коли вони проходять біля вашої території, вони відчувають себе, ніби вони знаходяться біля заводських приміщень. І найголовніше, вони не бачать нічого, якщо хтось надходить на територію.



Я не задуха, можливо, це. Але замкнена з інших людей територія очей набагато краще, ніж дворика широко відкрита. Ось чому.

Заготовий паркан захищає мене не від спраги (який, насправді, не буде зупинятися), але від самих сусідів. Після того, як кожен з них прагне виглядати всередині і детально вивчити все. Це приватне життя, і я не хочу, хто шукає його без запитань.



А наші люди люблять знати, хто має те, що і як. Навіть в разі заготовки паркану. Наприклад, якщо власник раптово залишає за собою ворота, відкриті протягом короткого часу, буде пасербі, який сповільнить крок на вході і виглядати всередині. І де є гарантія того, що ця людина не шукає цінних предметів для невідповідності?

Р

У спорах можна часто почути, що на заході такі огорожі не ставляться. По-перше, це не вірно. Я, вони роблять. Європейки цінують конфіденційність, тому паркан дуже важливий для них. В Америці можна побачити приклади будинків з дуже традиційним огорожею. Однак не забудьте про правила, які можна встановити в певних селах або містах.



Я не розумію, чому люди думаю, що ваш дворик повинен бути в публічному режимі. Район навколо будинку знаходиться в самому центрі Києва. Але ми не кладемо скляні стіни і не покажемо інтер'єр до кожного пастора. Ось чому ми повинні зробити це з нашим двором?



Я не маю нічого проти сусідів. Можливо, вони нешкідливі і вимагають відкритості тільки через власну звичку. Але необов'язкові й дискусії про те, що в моєму дворі або яку машину в гаражі немає необхідності. Тому, якщо немає правил або обмежень на облаштування вашої території при встановленні в новому будинку в с., заготовий паркан залишається найкращим варіантом для мене. Менше цікавих очей, менше тривожності.

Який паркан ви віддаєте перевагу і чому? Що вам подобається або не схожа на ідею заготовки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное