Гіпси не мають наміру мені з тісто, вийняти з-за пазухи «Всі три сотні» і годує сім'ю на відвал.

П'яний. ковбаса, сир і томат Я варю в два. І все, що вам не доведеться мені з тестом. Ординарні вірменські лаваші зроблять. Кожен інгредієнт потребує точно 300 грам, тому цей торт називається «Всі три сотні».

Рецепт був викопаний на гіпсовій Галині. Її кухня чиста, як ресторан Michelin. Для найближчого!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки шемалей Для тих, хто не хоче прийняти тест:



Сирні інгредієнти Sausage
  • 300г помідори вишні
  • 300г ковбаса
  • 5 яєць
  • 300г сир
  • 300г сметана (20%)
  • 3 Вірменський лаваш
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Сир і ковбаса. Вимити помідори і очистити хвости.



  2. Поставте яйця в глибоку миску, додайте сметану. Продам його і за смаком. Подивитись його добре. Габаритний зображення



  3. Знімна форма для випічки покрита лавашними листами, щоб вільні лаваші залишаються з боків.



  4. На дні форми викласти третину ковбаси, третину сиру, третину вишневих помідорів. Залийте його. Обкладинка цього шару з краю лаваша.



  5. Викласти начинку: ковбаса + сир і помідори вишні зверху. Залийте і накрийте вільним крайом лаваші. На лаваш заливають решту ковбаси, сиру (збережіть сир для посипання зверху) і помідори вишні. Залийте і накрийте лавашом. Зверху також змащують яйце зі сметаною і злегка посипають сиром, щоб сформувати іржі скоринки.





  6. Випікайте лаваш пиріг в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за годину.



  7. Так, смачно і швидко. лаціна готовий. Бодибилдерши!





Щоб побачити весь процес. зробити цей тортДивіться відео з гіпси Галини. Ми пропонуємо смачні та смачні страви.

про:blank

Також я пропоную, як приготувати смачну закуску з лаваші з начинкою курки, сиру і помідорів у вигляді троянд. Половина години і сердечна вечеря готова!



Я впевнений, що це сердечко з ковбасою і сиром заощадить вас більше ніж раз! Приготуйте його швидко, легко, і результат перевершує всі очікування! Для вечері або Закуска Цей торт чудовий, тому спробуйте зробити його. Ваша сім'я обов'язково оцінить цю пасту.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное