Вона попросила чоловіка для штор в подарунок на день народження, адже сімейний затишок над усім іншим.

Деякі моменти у відносинах між людьми можуть розглядатися як показник greed. Це може бути періоди необхідності або часу, коли служба коханої людини дуже вітається. Але в поверненні послуга не отримується через брак користі, або потрібно певну плату. Чи є право заряджати людей, які пов’язані з вами?



Новий корпус і подарунок на день народження Олександра і чоловіка переїхали на нову квартиру 6 місяців тому. Проста одиниця, яка потребує хорошого ремонту. На в'їзді нові штани змогли дозволити собі тільки косметичні ремонти у вигляді склеювання нових шпалер і додаткового фарбування в певних місцях. Звичайно, не було додаткових витрат на відсутні меблі.

У зв'язку з постійним працевлаштуванням на роботі було затримано решту облаштування будинку. А для Олександра, це одна з головних цілей - організувати красиву сім'ю.

Так, коли чоловік запитав, що вона бажала в подарунок на день народження, Олександра попросила до штор. Не вдалося дозволити собі таку покупку без причини. Ціна була занадто гідною.



П'ятий чоловік сміється, що це буде подарунок не зовсім для неї, але досить для всіх. Але він з часом погодився. Комплект штор і тюль вартість 20,000 рублів. Олександри дуже задоволені подарунком і ніколи не пошкодили її вибір. Колір ідеально підходить для приміщення. Нарешті буде щось закрити вікна. Перед тим, що вони мали використовувати старе завісу матері, яке було досить пригніченим.

Єдиною точкою, що Олександра не розрахувала, була довжина штор: коли вони вішали на гаки, виявилося, що шторки буквально лежать на підлозі. Потім вона перевернулася до матері.



На батьківщині займався пошиттям. Вона була її єдиним доходом як одною матір'ю. Крім того, вона регулярно отримала фінансову допомогу від батьків Олександра. Не кажучи вже про те, що в квартирі батьків Людмила належить її.



Платна робота родича Олександра та Людмила домовилися, що вона буде мати справу з шторами. Для роботи вона займе 2000 рублів. Таку суму здивує Олександр, але все ж вона погодилася. Крім того, Людмила обіцяє завершити роботу всього за 2 дні. Але в призначеному часі штори не були готовими. А замість Людмили назвав Олександру і попросили ще 1000 рублів. Так, це не просто. Отже, потрібно додавати терміновість.

Олександра не хочу вводити в конфлікт і перенести гроші до родича. В результаті штори були готові на тиждень. Не було ніякого сенсу про несудимість. Тому, коли мама Олександра приніс готову роботу, вона не могла стояти її і розповіла про ціни.



Пелес – У звичайному ательє за таку роботу я заряджу 2 рази менше, вона сказала.

до Ви відчуваєте себе шкода для мене? Моя мама запитала. Не легко бути самотнім, і ви тут. Баша на тебе.

- Ви можете подумати, що у нас немає грошей курчат, - сказав Олександра, щиро вражений логікою своєї матері.

На наступний вікенд мій мама-в-одному приїжджати з подарунком. Вони були кухонними шторами. Дуже гарна якість і колір, схожий на тих, хто Олександри дав чоловіка. Приймаючи подарунок від матері-завдання, Олександра дуже доторкнулася. Ці штори теж дорогі. Крім того, вони були ідеальними за розміром і не потрібні ніяких редагувань.



Як це те, що родичі вашого чоловіка піклуються більше про вас, ніж ваша сім'я? О, мій Бог, ці штори є індикатором жаді для родини Олександра.

Вітаний індикатор: У вас є ситуація, де індикатор жаді з'явився у відносинах з близькими? Чи варто робити знижки на родичі або навпаки? Чи варто платити багато грошей на роботу?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное